Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy ha egy...

Szerintetek ciki, hogy ha egy férfi süt/főz?

Figyelt kérdés

Ugymond nem gondoltam bele sose a mai napig. Rendesen főzök, sőt a ma sajtos kiflit is sütöttem.

Annyi a különbség, hogy öcsém itt van, és röhögöt rajtam amikor a tésztát nyújtottam. "Kicsit ciki ez", "igy sose csajozok be" és röhögött....

Kifli az esti sörözéshez lesz, max nem kap. :D



2017. jún. 11. 17:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Miért lenne vérciki? A legjobb szakácsok mind férfiak, ha megnézed (nem a televíziós ripacsokra gondolok, hanem mondjuk olyanokra akik a Senátorban főznek).

Mindamellett meg hasznos alapkészség. Nem kell kemény ezreseket elhánynod étteremben, ha akarsz egy jó halászlét enni, vagy Jókai-bablevest.

2017. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Blondie.W ***** válasza:
Dehogy gáz. :) Én utálok főzni, nem is szoktam. :D Imádom, ha egy pasi süt, főz. :3
2017. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az öcséd nagyon le van maradva, ha szerinte a konyhába csak a zasszony való.
2017. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
séfek
2017. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 11. 18:03
 16/26 anonim ***** válasza:

Manapság a szakácsok többsége férfi szóval...


Én egyáltalán semmi rosszat nem látok abban ha egy férfi is kiveszi a részét a házimunkába. Meg ugye bármikor lehetsz egyedül és ezeket tudnod kéne. Öcséd ha egyedül lesz megfogja szívni mert ő nem fogja megcsinálni, más meg nem fogja helyette pláne ingyen.

2017. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ne adj neki egy szemet sem, igya meg a söröcskéjét aztán epekedjen😕


Jó pont ha valaki főz ez is egy férfias szakma.

Amúgy éveket jelenthet az életedhez ha saján ételeken élsz nem gyorskajákon meg tartósított kész cuccokon.

Ja meg olcsóbb


Csak előny lehet, pont

2017. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Sőt, én nagyon bírom ha egy pasi jól tud főzni, sütni :D

2017. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egy mai modern férfi -véleményem szerint- a szülésen és az emlőn keresztüli tápláláson kívül minden női munkát meg tud csinálni. Ez a későbbiekben emeli az értékedet a partnerkapcsolati piacon.

2017. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem ciki, én is szoktam és megnyalják mind a tíz ujjukat a barátok, amikor vmi király húst sütök nekik vagy pizzát csinálok "csinálunk" van aki csak nálam eszik pizzát, mert h pont amilyennek kell lennie, én ezen csak jót nevettem a múltkor.

Am nem értem az embereket, nekik nincs tesójuk?! Nem tudom hány évesek vagytok az öcséddel, de hát ez természetes, h szivat :DDD Itthon én vagyok az öccs....... 21/f

2017. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!