Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Holgyeim mennyire ciki, ha...

Holgyeim mennyire ciki, ha egy ferfi szereti a kovetkezo cuccokat hordani?

Figyelt kérdés
Barna szandal, vajszinu rovidgatya, piros ing Ezeket mondjuk nem feltetlen egyszerre! 23eves srac vagyok nem tul sikeres a lanyoknal igaz nem vagyok sem sportolo focista sem kigyurt kopasz sem 176cm vagyok 75kilo. Szerintetek a ruham miatt nem kellek a lanyoknak,vagy mert nem vagyok kigyurt allat illetve ilyen focistas meno pasi? A nagynenim anyukam es mindketto hugicam szerint helyes srac vagyok! Mit csinaljak menjek pua taborba? :/

2016. szept. 19. 02:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
Mint Micimackó.
2016. szept. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1 mici macko? En nem vagyok kover mackos pasi csak felenk- a hugicaim meg anyu es nagynenim allandoan puszilgatnak-sokszor mikor a csalad egyutt megy akkor is kozteruleten is. Eleg cikinek erzem,de nem akarom megbantani oket,ezert nem szolok nekik. Szeretnem ha mar nem csak a rokon nok puszilgatnanak. Mit tegyek,hogy legyen nom? Rendes megbizhato srac vagyok. Nem vagyok sem kover sem alacsony,akkor mi lehet a baj?
2016. szept. 19. 04:38
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Hogy anyádékat smárolod a körúton.
2016. szept. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez vicc?? Ugye? Ekkora lúzer nem lehet valaki..hugicam? Meg nagynenim? Hány evesnek érzed magad?12? Na, ezert nincs barátnőd! Uristen...
2016. szept. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A kisugárzásoddal lehet probléma. Amig nem békülsz ki magaddal és nem fogadod el magadat addig ez igy marad. Az a baj,h félénk és szerény lehetsz és várod a csodát,h majd jön a királylány a fehérlovon. Ne várid a csodát,hanem merj Te lépni!

20/N

2016. szept. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#4 azert mert szeretnek a hugik meg a neni es anyu meg nem vagyok luzer! :( Ezt azert megerthetnek a nok!
2016. szept. 19. 09:46
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
anyuci pici fiat. Ezért nem találsz barátnőd. Öltözködésedből is látszik, hogy kicsit lúzeres már bocsi. Lehet, hogy helyes vagy, de a kisugárzásodon más látszik és ez elrettentő. Nem sok lány vágyik egy olyanra aki a család kicsi fiacskája. "nagynéni, hugica, anya puszilgat" mi vagy te? 10 éves? már ne haragudj, de egy 23 éves férfit nem kéne, hogy mindig puszilgassa a család nő nemű tagjai
2016. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Hugica, nagynéni úgyis elfogult.


A ruhákkal kapcsolatban... ne "nem feltétlenül együtt", hanem egyáltalán ne együtt hordd őket, mert színben is furán néznek ki együtt, tiszta nagypapi divat. Amúgy meg minden fazontól függ... mert van pl. elég papis, ódivatú rövidnadrág is meg olyan is, ami igenis jól néz ki.

2016. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Rühellem a kiugyúrt állatokat, de talán annál is jobban rühellem anyuci pici fiát aki nyifeg a vajszínű rövcsinacija miatt. B_zmeg vegyél egy feketét, ha nem tetszik. bár hiába cserélgeted őket,ha a személyiségeddel van probléma. Kár hogy nem ismered Caragiale D-l Goe című novelláját.

Eléggé eltünedeztek a fétfiak magyarországról, és ennek nem tudom mi az oka. Talán a katonaság hiánya, talán a túlfejlett technika, fogalmam sincs.

Azt jegyezd meg fiam, hogy egy nő melletted nem az anyádnak akarja érezni magát, hanem nőnek.

2016. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9 A katonasag mikor volt abbol a korosztalybol meg maradt egy csomo iszakos es kover ficko az aztan ferfias akkor. Az jo lenne nektek? :/ Nem ertem miert baj ha egy kicsit jobban szeretnek a hugicak a nagyneni meg anyu? Nem ertem a mai nok miert ilyen undokok?
2016. szept. 20. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!