Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire jó az ha egy vékony lány...

Mire jó az ha egy vékony lány ismerősöm elkezdi mellettem mondani hogy jajj ő milyen dagadt, milyen nagy hasa van?

Figyelt kérdés

Miért csinálja ezt? Elvileg a barátom. Én dagadt vagyok, ő meg van vagy 50 kiló és nem először fordult már elő hogy amikor talakoztunk elkezdett ilyeneket mondani, hogy ő milyen dagadt. Most ezzel azt akarja elérni hogy szarul érezzem magam?

Már más vékony ember is mondta ezt előttem. Mire jó ez nekik?



2017. jún. 11. 21:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Anorexiás
2017. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Azt várja, hogy azt mondd neki, hogy jaj, dehogy vagy dagadt, tök csinos vagy, nagyon sovány, stb.


És akkor az önbizalmuk a fellegekben jár, hogy ők milyen fantasztikusak.


De ilyeneket nem barátnő előtt meg hasonló szituban szoktak csinálni, mert akkor az nem barátnő.

2017. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
És arra nem gondol hogy nekem hogy esik ez? Meg ha ő dagadt, akkor én mi vagyok? Bálna?... nem tartom magamat annyira dagadtnak, de ezek után elgondolkoztam hogy ha saját magát annak látja akkor én hogy nézhetek ki?
2017. jún. 11. 21:44
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Testképzavar, elég sok ilyen van. Én nem vagyok túlsúlyos, de reálisan látom magam, és én is csak csóválom a fejem az ilyeneken.
2017. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Az önbizalmát akarja növeltetni veled.
2017. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Én viszonylag vékony vagyok, de régebben volt étkezési zavarom, és egyáltalán nem azért mondogattam, mert bosszantani akartam másokat, hanem azért mert tényleg azt gondoltam, hogy kövér vagyok.
2017. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én sem mondogatom hogy dagadt vagyok, pedig én az vagyok. Minek hívjam fel rá a figyelmet azzal hogy mindig hangoztatom?
2017. jún. 11. 21:53
 8/27 anonim ***** válasza:
29%

Nem foglalkozik azzal, hogy neked hogy esik.

A lényeg, hogy ő legyen dicsérve.

Ezért is kétséges, hogy tényleg barátnő-e?


Egyébként ilyenekről én is hallottam már.

Sőt, olyat is, hogy az ilyen csajok szándékosan kicsit ducibb barátnőt választanak maguknak, hogy ők "csinosabbnak" látszanak mellettük.

2017. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

De nem érted, hogy ez egy betegség? Nem fogja fel, hogy ő nem kövér, hanem ez a rögeszméje.

Ex-anorexiásként hadd tudjam már légyszi jobban.

2017. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Amikor barátok lettünk kb egyformák voltunk, csak ő fogyott, én meg híztam. Átlagos testalkatunk volt.
2017. jún. 11. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!