Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megtudnátok nekem mondani...

GVivi kérdése:

Megtudnátok nekem mondani hogy hogy lehetne a legegyszerűbben lefogyni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok dagadt de könnyen elhízok és amikor elhatározom magam hogy én fogyni szeretnék tuti hogy elfelejtem hogy most mozogni kéne vagy nem kéne ennyit ennem ...szerintetek hogy csináljam??köszi a válaszokat

2014. jan. 14. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem határozod el magad eléggé. Egyszerűen diétával (egészséges ételek, sok víz ...) és testmozgással (kardiót javaslom) lehet lefogyni. Ha nem veszed túl komolyan a diétát, de sokat mozogsz, azzal meg tudod tartani a súlyodat. Én például össze-vissza zabáltam mindent tortától kezdve sült krumpliig, de mellette mozogtam is heti 3-4 órát minimum, és semmi sem látszott meg rajtam. Most ugyanúgy heti 3-4 órát mozgok, mellette diétázom, és elkezdett lemenni a felesleg rólam :)
2014. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi...és az nembaj hogy ha egy vagy két napig nem mozgok mármint futok vagy valami mást?
2014. jan. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!