Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ami nem megy azt nem is...

Ami nem megy azt nem is szabad erőltetni?

Figyelt kérdés
Pl valakinek van valami célja de annyira elérhetetlennek tűnik, persze nem irreális cél, hanem egy könnyen elérhető cél az, már többször is indulásra kész volt, de mindig volt valami akadály, hogy nem tudott elmenni oda. Akkor hagyni kell a fenébe és más fele indulni, tehát akkor ha valakinek az utazás téma nem megy vagy csak nehezen akkor más témájú célt kell nézni? Mert szerintem igen. Ti mit gondoltok erről?

2017. jún. 11. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lenin elvtárs szerin erőltetni nem szabad, DE GYAKOROLNI KELL!
2017. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irreális célt nem szabad erőltetni, de a reálisat igen. A vízfóbiás nem lesz mélytengeri búvár, de a strandon még jól érezheti magát.
2017. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert most kitaláltam magamnak mást, hátha abban jobb leszek és nem utazom el sehová mert az nem ment. Nem tudom helyesen tettem-e
2017. jún. 11. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!