Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tolrtént már veletok olyan...

Tolrtént már veletok olyan hogy egy palackba kellet elvégezni a dolgotokat?

Figyelt kérdés
Velem középsuliba történt meg, tavaly amikor mentunk 9-dikes osztálykirándulásra mentünk, és egy jó kis ikarusszal mentünk. Pesten mentünk át és bedugult a forgalom. Hátul elvoltunk haverokkal, lecsúszott egy kis sör is, ami méginkább rásegitett hogy minnél jobban keljen pisilni. MIkor már nagyon kellet előrementem az ofihoz hogy nem e tudnák valahol megálni mert eléggé kellen üriteni egyet. De mondta a söfőr is meg ő is hogy nincs esély rá hogy megáljanak. Így jött a B terv hátramentem vissza a helyemre, míg próbáltam visszatartani ameddig lehetett hogy hát ha sikerül kikecmeregni a dugóbol és valahol megtudunk állni, de sajna nem. Szerencsére egyik haveromnak kifogyóban volt egy teás üveg az a jó nagy szájú. Gyorsan körbeadta hogy az üveget hogy meidjuk ami míg van benne majd ideadta az üveget. Szerencsére hátul ültünk, csak én nem pont az ablaknál így egyik haverommal helyetcseréltünk, hogy az ablaknál a sarokba legyek. Majd egy két táskát raktam azért magam mellé hogy ne lehessen látni mit csinállok épp, majd kicsal az öv kigolómbol a nadrág letol egy picikét majd üvegröl a kupak leteker boxerböl elő a szerszám, mígy szerncse hogy nagyszájú volt az üveg így valamennyire bele tudtam rakni a szerszámot így nem ment mellé a cucc. Mikor már elhelyezkedtem meg a szerszámot is kellőképen odahelyeztem megnyitottama csapot, hát baromi jó volt hogy kiengedhetem, iszonyatosan megkönnyebültem. Majd miután sikerült megkönnyebülni megvártam még lecsepeg a szerszámrol a maradék pisi gyorsan visszatekertem a kupakot az üvegre, majd viszarak a szerszám a helyére, majd gatya fel gomb be öv becsat, és királyságvolt. Majd mikor megáltunk akkor az üveget kidoptuk egy kukába. Szerencsére nem volt annyira égő a helyzet. Veletek már történt hasonló helyzet, buszon vagy valami? Ostálytársak hogy reagáltak vagy mit szoltak? vagy hogy történt veletek az eseet ha volt ilyen?

2017. jún. 12. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Kajak az érdekel, hogy hugyáltam-e már palackba? Nagyon unatkozhatsz... amúgy igen. Moziban haverokkal nem akartunk kimenni a filmről, ezért palackba csurgattunk...
2017. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem történt velem ilyen.
2017. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Jobb lett volna egy palackba sz#-rós sztori:D
2017. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
95%
2 fiú oszt.tarsam csinálta meg ugyanezt
2017. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk is egyik srác csainálta ezt, bár ott az volt a helyzet, hogy az ofő sehogy sem akart megállni, "tartsd vissza" jelszóval, többszöri, többek általi kérésre sem.

Szóval ő direkt előrement a buszban és ofő által jól láthatóan a kukába helyezte a hugyos palackot :D

Hatás megvolt, ofő attól tartva, hogy mások is követik a példát, rövid időn belül megállást rendelt el :D

2017. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ügyes vagy
2017. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
95%
Persze hogy volt,igaz pisis lett a gatyám is :D de még mindig jobb volt mint hogy mind bemenjen a gatyába :)
2017. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Ez így kicsit több is volt, mint amire kíváncsiak voltunk!

De mondd, hogy elélveztél erre a sztorira, azért írtad le ennyire részletesen!

2017. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!