Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan diákmunka (informati...

Van olyan diákmunka (informatika) amit otthon lehet elvégezni, a tanulás miatt, esetleg ismertek ilyen helyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem van olyan hogy otthoni munka (informatika) diákok számára? Gondolok például olyan dologra mint hogy valaki gyakornoki pozíciós rendszergazda (persze elmélet csak mert gyakornok nem kap ekkora feladatot) és itthon végzi ell a feladatot, vagy esetleg excelben lévő feladatokat kell neki megcsinálni amit otthon is el tud végezni. Van ilyen lehetőség szerintetek? (18f). Ebben az évben lesz az érettségim szakmai infóval. Minden nap foci edzésem van így nincs időm bejárni dolgozni. Viszont kíváncsi lennék hogy van e ilyen lehetőség mert mondjuk egy 4 órás napi munka simán bele fér.

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. febr. 9. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2017. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző, akkor mutass csak egyet is.

Én még nem találkoztam ilyennel.

2017. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

#2 nesze:

[link]

2017. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Érettségi előtt igen valószínűtlen hogy "friss mérnöki végzettség"-el rendelkezik a kérdező.
2017. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na igen, azt tényleg elfelejtettem írni hogy olyat mutass ami nem kíván "Friss mérnöki végzettség" ergo a kérdező is eltudná végezni...
2017. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, hogy a vállalkozásomban szükségem volt ilyen munkaerőre, de egy ismeretlent biztosan nem bíznék meg vele, mivel ez erősen bizalmi jellegű dolog.
2017. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj ne már, hogy 1 perc alatt nem pont olyat találtam, ami a kérdezőnek megfelel, csak annak, hogy otthonról végezhető informatikai munka és a diákszövetkezetből kiindulva diákokat is kiközvetítenek a munkára :(

A kérdés az volt, hogy van e ilyen, azonnal adtam egy példát, hogy vannak ilyenek.

A kérdező dolga innen megtalálni azt amihez ért (pl. nem feltétlen térinformatikában van otthon)

2017. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

2 perc alatt sem fog mérnöki diplomát szerezni.

Nem lehetetlen, hogy talál, de mondjuk szinte 0 az esélye.

Tekintettel arra, hogy egyetemisták, főiskolások is ilyet keresnek.

2017. febr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Keresgetni fogok attol, de latom mast is erdekel es letezik is ! Koszonom szepen a segitsege!
2017. febr. 10. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Ami otthonról végezhető, ott feltétel az, hogy tényleg érts hozzá, persze diák szinthez mérten. Egy infó érettségivel ehhez édes kevés vagy. Rendszergazdát meg én még sosem láttam otthonról dolgozni rendszeresen, ez nem az a munkakör.

Ez így enyhén szólva is felejtős.

2017. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!