Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek a Pride...

Mi értelme van ennek a Pride felvonulásnak?

Figyelt kérdés
Látom, hogy ezt osztogatják az emberek Insagramon, meg Facebookon. Sőtt, Facebookon pride like emoji is érkezett. Ennek mi értelme van? Félreértés ne essék, nincs bajom a melegekkel, se semmilyen más szexuális identitású emberekkel, de mindenki otthon pasoklja a paskolni valót szerintem. :D :D :D

2017. jún. 12. 20:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Provokáció, mi más.
2017. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom
2017. jún. 12. 20:50
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg csak a provokáció. A legtöbb embernek semmi baja sincs a melegekkel, de a felvonulók mégis mindig ezt szajkózzák... így hát csak velük van bajom nekem is, meg rengeteg másik embernek.
2017. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Amolyan megemlékezés a Stonewalli (nem biztos, hogy jól írom) esetre, továbbá küzdelem, hogy azonos jogok illessék az lmbtq(+) embereket, mint a heterokat.
2017. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
89%
A melegek olyan életet akarnak élni, amilyet a heterók is élnek. Olyat, ahol nem kell félniük az utcán a beszólásoktól (ne adj' isten veréstől) vagy attól, hogy kirúgják a munkahelyükről őket emiatt. A határok feszegetésével akarják azokat kitolni. Hiszen minél többet találkoznak az emberek ezzel, annál elfogadóbbak lesznek. Olyan szívesen odabújnék én is a szerelmemhez és csókolnám meg, ahogyan azt sokszor látom heteró pároktól, de én nem tehetem meg. A paskolásról meg az jut eszembe, amit nem régen láttam, hogy egy fiú a barátnője fenekét simogatta és nyomkodta mindenki szeme láttára. Gondolom, ha ezt egy meleg pár játszotta volna el, akkor nem azt mondták volna, hogy vicces, hanem hogy undorító. Amikor azt olvasom, hogy "nekem nincs semmi bajom a melegekkel, de...", akkor mindig ilyenek jutnak az eszembe. Ha a melegekről van szó, akkor család, vallás, erkölcs. Pedig a heterók is nyalják egymást mindenki előtt, válnak el, ütik a gyereküket, ateisták, erőszakolnak meg másokat, gyilkolnak, lopnak. Tehát ilyen szempontból nincs különbség szerintem.
2017. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%

Semmi nincs, csak feltűnősködés. Azt úgy sem lehet megértetni a legtöbbjükkel, hogy alapvetően nem normális dolog, és ne akarják a normális párokat utánozni.


Az utódnemzéshez két különböző nemű ember kell, majd ha menni fog két azonos neműnek, akkor lehet papolni az egyenlőségért, addig maradnak a hetero párok a normálisak.

2017. jún. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Látom már kezdődik, gyűlnek a "normális" emberek.

:D

Pont 15 perc lenne tényleg kereken és normálisan elmagyarázni ezt az egészet szóban!, de írásban inkább bele sem kezdek.

Leginkább, mert egy réteget igazából úgy sem hat meg.

Az egész kezdeményezés már eleve arról szól, hogy legalább ez ne legyen kérdéses.

Én igazából röviden csak azt nem értem, mit nem lehet ezen kibírni?

Én is utálok egy csomó mindent, de elviselem és nem foglalkozom vele.

A közösségi médiás része az amcsi szokások okán létezik, az egy másik kérdés, de ha csak a felvonulást nézem, egy délután az egész, ezen mit nem lehet kibírni?

Még ha valaki utálja a melegeket azt meg is értem, de akinek amúgy nem lenne baja (állítólag) az mit problémázik?

Nehogy már egy szívárványszínű bigyula gomb legyen itt a provokáció vagy egy délutáni felvonulás.

Évek óta semmi nem történik azon a felvonuláson, ami különösebb ingert válthatna ki, akit ezek az egyszerű dolgok "provokálnak" annak nem lehet, hogy mégis csak túl érzékeny a lelke?

Lehet, hogy inkább be kéne vonulni egy szanatóriumba, valami jó gyógyszeres kezeléssel párosítva, mert akit ilyen egyszerű dolgok is felizgathatnak, annak a valóság sok lehet néha.

Ami külön vicces, hogy leszámítva az ott élőket, akik részéről még úgy ahogy elfogadható, hogy zavaró a lezárt útszakasz, igazából leginkább azok szeretik ezt a témát futtatni és jól az emberek arcába tolni, akik szeretnek rajta szörnyűlködni.

Bírjuk már ki, nem akkora történet, vannak itt cifrább dolgok is az országban.

2017. jún. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Na ha nem számít akkor mégis minek felvonulgatni... komolyan egyik érv üti a msáikat... eddig arrol volt szo, azért van, hogy felhívja a figyelmet, most már nem zavar senkit. Engem zavar, mert bánatnak sincs kedve a városban kerülgetni míg azok ott parádéznak, akkor mi van? Akkor vonuljanak fel az autosok is, hogy figyeljenek ránk, nem akarunk felesleges utlezárásokat?
2017. jún. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%

Járj bicajjal és ne dühöngj annyit, ja meg csiszolj valamit a modorodon mert elég bunkó is vagy.

Javaslok valami önismereti tanfolyamot is.

2017. jún. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Akkor nyújts már be valami keresetet, hogy ne AUTÓutak legyenek hanem Bicikliutak... a modoron meg asszem nincs mit csiszolni, mert ahogy nézem nem küldtelek sehova, nem szidtam senkidet csak a tényeket közöltem.
2017. jún. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!