Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha úgy megvert a volt párom,...

Ha úgy megvert a volt párom, hogy beszakadt a dobhártyám,3 hétig sem múlt el, akkor mit kaphat?

Figyelt kérdés

Előtte már eltörte az orrom, kivert a fogam, de ezekről nincs látlelet.

Hónapokig tűrtem a megalázásait, sértegetéseit, sikeresen elhitette, hogy egy szemét vagyok, aki nélküle nem érne semmit. Gondolom a szóbeli terror meg aztán végképp nem tudom bizonyítani.


2017. jún. 13. 07:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Súlyos testi sértés. Börtön. Jelentsd fel, megvárod amíg alulról szagolod az ibolyát vagy a híradóba akarsz szerepelni nagy késsel a hátadba ?
2017. jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
*Nő vagy ? Miért nem hívod fel az ingyenes segély vonalat /NANE/ és beszélsz velük és kérsz segítséget !
2017. jún. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nyilván nő vagyok.

Nagyon szégyenlem ezt az egészet, mások előtt is. Teljesen kikészített, elvettte az életem, én meg marha tűrtem. Decemberben kezdte el, addig nem beszélt velem csúnyán. Utána már csak egy piszok bolond, szemét lettem, akit ő majd bezárat.

Miért hittem, hogy megváltozik, ha még csak egy egészen kicsi megbánás sincs benne, bele sem gondol, hogy hogyan érezhet a másik. Bűntudata sincs soha, még ő sértődés meg, ha visszaszólok. Ha már rám néz félek.

Igazából a sebek begyógyulnak, de a lelki sérülések soha sem. Volt, hogy sírva menekültem el előle az utcára, hazaédesgetet, utána azt mondta, hogy részeg voltam a szomszédoknak.

Van ilyen pszichopata, aki azt élvezi, hogy kikészíti a másikat? Egy gyenge nőt, aki tűr. Meg teljesen átmosta az agyamat, elhitette a hülyeségeit. Sajnos apám is ilyen volt, erre belefutottam újra ebbe.

Legszívesebben leugranék valahonnan vagy elköltöznék a világvégére.

2017. jún. 13. 08:17
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lett volna szabad hagyni, hogy ennyire elfajuljanak a dolgok, magyarán ennyi ideig várni. Valahogy próbálj megszabadulni tőle, ezért írtam hogy vedd fel a kapcsolatot a NANE_val, ők biztos fognak tudni segíteni neked. Mindenképp kérj segítséget mert az ilyen ember nem riad vissza semmitől sem, attól sem, hogy legyilkoljon.
2017. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt kellene letárgyalnod a segítőiddel, hogy hogyan tudnak kimenekíteni onnan ahol most vagy, nem szabad tudnia arról, hogy hol vagy, hova mész.

Láttad a híradóban annak a fiatalasszonynak a történetét aki a gyerekével menekült egy anyaotthonba ? Megtudta a f a sz i ja, hogy hova menekültek el előle, utánuk ment egyszer és az utcán halálra szurkálta az asszonyt .

2017. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Már elköltöztem.

Viszont volt, hogy ilyet vágott a fejemhez, hogy úgy agyonver, hogy a mentő visz el.

Meg egy drogos csitri vagyok, akiért mindjárt jönnek az elmegyógyintézetről.

Meg fogja fel, hogy nem vagyok normális, úgysem hinné el senki.

Én meg közben tönkrementem.

A szép benne, hogy anyukám is az ő pátját fogta, hogy milyen rendes ember, bármit megtenne értem... Ez a legaljasabb gyűlölet szerintem.

Bár azt lehet kikészíteni, aki hagyja is magát

2017. jún. 13. 08:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Éveket.


Jelentsd fel! És a szóbeli fenyegetések is fontosak! Azért is plusz évek járnak. Valahányszor megkeres, annyiszor kell elmenned a rendőrségre, hogy minden rögzítve legyen. A saját érdekedben.

2017. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Volt valami előzménye?
2017. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
meg is erdemled, ennyi eszed van hogy turted, aki bolond az szenvedjen.
2017. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Táppénzen voltam, vagyis csak akartam maradni, de már hazazavartak a munkahelyemről. Erre kitalálta, hogy csak itthon akarok dögleni, nem csinálok semmit, nincs is bajom, csak megbolondultam.

Magas lázam volt, meg sem bírtam mozdulni...

2017. jún. 13. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!