Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férjem fitymája be van...

A férjem fitymája be van repedezve és fáj neki. Én nem voltam itthon 3 hétig és ez alatt lett ilyen. Mitől lehet ez? Esetleg lehetett valakivel és elkapott valamit vagy közös wc-ről is el kaphat fertőzéseket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos valami fertőzés, tehát menjen orvoshoz. És ha te azóta együtt voltál vele, akkor te is. Lehet gomba, vagy más bakteriális fertőzés. Elkaphatta akárhol, akár strandon. WC-ben nem hiszem,gondolom kezet mos és nem dörzsöli oda magát a piszoárhoz
2010. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajaja, pont akkor kapott el ilyent strandon meg vécén, amikor te pont nem voltál itthon.
2010. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez olyan mint amikor a szád berepedezik a hidegtől, nem fertőzés, ne aggódjatok
2010. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem megcsalt...

Fertőzést ki mástól kaphatott el, ha tőled nem akkor egy másik nőtől, vagy rosszabb esetben férfitól

2010. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. aug. 1. 16:41
 6/7 anonim válasza:
Ha biztos akarsz lenni a dolgodban menjetek el az orvoshoz ő megmondja hogy fertőzés-e egyáltalán vagy nem. Ha pedig fertőzés, ráérsz találgtani hogy honnan szerezte. Én mindenképpen így tisztáznám a helyzetet. Egyébként a sok maszturbálástól is lehetnek ilyen tünetek, ami azért ugye mégsem megcsalás. Lehet hogy csak hiányoztál neki. Szóval ne hallgass azokra akik rávágták hogy megcsalt. A szakember majd eldönti mi a baj.
2010. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem akkor szokott kirepedezni , ha sokat verem sikoisító vagy valami ilyen nélkül :)
2010. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!