Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha úgy megvert a volt párom,...

Ha úgy megvert a volt párom, hogy beszakadt a dobhártyám,3 hétig sem múlt el, akkor mit kaphat?

Figyelt kérdés

Előtte már eltörte az orrom, kivert a fogam, de ezekről nincs látlelet.

Hónapokig tűrtem a megalázásait, sértegetéseit, sikeresen elhitette, hogy egy szemét vagyok, aki nélküle nem érne semmit. Gondolom a szóbeli terror meg aztán végképp nem tudom bizonyítani.


2017. jún. 13. 07:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ki ne akarna otthon dögleni? Most mi van abban? :D Jó dolog.
2017. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Vetettél látleletet? Ha nem, akkor nem biztos, hogy a bíróságon rátudod bizonyítani. Ha eddig tűrted és őt választottad, akkor ez legyen elég tanulópénznek. Furcsa, az én barátnőimnek sosem volt ilyen gondjuk.
2017. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem vetettem...

Gondoltam úgysem lesz rá lehetőség.

Belenézegetet a telefonomba, aztán, ha szóltam, akkor még ő volt felháborodva.

Ja meg visszaszóltam neki, erre közölte, hogy még engem kellene begyógyszerezni.

Meg én beszéltem vele csúnyán.

2017. jún. 13. 12:27
 14/15 anonim ***** válasza:
biztos akadna olyan ferfi aki a seg..... is kinyalna te meg egy ilyenel laktal egyutt, sose ertettem az ilyen noket, am hany eves vagy???
2017. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Most már mindegy...

24 éves vagyok

2017. jún. 13. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!