Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holvan pszichologiai foiskola?

B.Barbara életed kérdése:

Holvan pszichologiai foiskola?

Figyelt kérdés
En csak egyetemet talaltam pls es ne linket luldjetek hanem nevet es higy meik varosban talalhato es nm muszaly az egesz sulinak evvel foglalkozni csak efy szak kell koszi
2017. jún. 14. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehol babám, majdnem az összes főiskolát átnevezték egyetemre ha jól tudom. Egyébként sincs már semmi különbség az egyetemek és a főiskolák között.


Egyébként:


Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar

Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar

Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

2017. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már nincs külön főiskolai és egyetemi képzés évek óta... BSC és MSC van...BSC mindenhol van főiskolákon és egyetemeken. MSC lehet főiskolákon is, de általában egyetemeken, attól függ, hogy az adott oktatási intézmény biztosítani tudja-e ennek feltételét (pl. megfelelő képzettségű saját oktató, stb.).

ELTE-n is megszerezheted BSC-t, meg Pécsett is pl., de attól még nem leszel pszichológus, csak, ha MSC-t is szerzel, de két különböző intézményben is megcsinálhatod, hiszen mindkettőre külön felvételi kell.

Régen pszichológust csak egyetemen oktatták, főiskolai képzésben nem lehetett szerezni, így főiskolán nagy valószínűséggel nincs sehol BSC.

2017. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Hű... Nyelvtantanár rád férne.
2017. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!