Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el az ízlésem...

Miért ítélnek el az ízlésem miatt?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem miért kell mások ízlését cikizni. Most nem valami brutál elvontt zenéről lenne szó. Én odavagyok a melankóliskus, alternatív számokért. Nem szólok be másoknak mit hallgatnak, akkor ők miért? Nem rajongok a tuc-tuc zenékért, de nem szólom le azt aki szereti. Mindenki azzal jön ha a zenéimről vagy rólam van szó ,hogy pff depressziós emo zene .., csak sajnáltassa magát, ez csak zaj., ritka sz*r zene, otthon biztos felvágja az ereit ,hogy tumblr-re feltölthesse..a zene is csak olyan mint aki hallgassa. És közben nem is ismernek! Annyira unom a folytonos beszólásokat. Most nem sajnáltatni akarom magam csak nem tudom az emberek miért teszik ezt..

2017. jún. 16. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

az ízlés sokakat feljogosít a fasizálódásra és iközösítésre, mert azt hiszik, ettől lesznek egyediek. Ugyan azt szeretni, mint többmillió ember, abban semmi egyediség nincs.


sz*rd le.

2017. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol vele más mit gondol rólad? Ez csak őket minősíti, nem téged. Hallgass azt amit akarsz, és magasról tegyél a hülyékre.
2017. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az engem nem zavar, ha valakinek más ízlése van, amíg nem kell nekem AZT hallgatni, ami NEKI tetszik!
2017. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar az ízlésed. Sőt! Nem is érdekel!

Sajátítsd el ezt a mentalitást, és minden klassz lesz!

2017. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!