Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ő helyes?

Szerintetek ő helyes?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Úgy hívják Tal Fishman,youtubos.Igazából nem hiszem,hogy így képről ugyanúgy "átjön" a kinézete,mint videóból.Azt szeretném kérdezni,hogy ezek a képek alapján egy tízes skálán mennyire tűnik nektek helyesnek+egyéb vélemény róla.Csak kiváncsi vagyok hogy az izlésem mennyivel egyezik meg az átlaggal.Írjatok kort és nemet is.Minden választ várok. :))))



2017. jún. 16. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem jön be. Túl kölyökképű. Bár nem is csúnya...

17/L

2017. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy nyálasképű hülyegyerek. Ilyeneket eszek reggelire.

42/F

2017. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
A haja borzalmas, és vághatna értelmesebb arckifejezéseket is; amúgy a vonásai szépek. Meg még valami hiányzik a szeméből. Szóval így szerintem nem annyira helyes, bár a vonásai tényleg szépek.
2017. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Hááát...

Szerintem ha egy csöppet változtatna a haján akkor az lenne.

2017. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Tipikus páwa.
2017. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem a kölyökképével van a baj. Azzal nem lenne. Hanem, hogy olyan hülye kábszeres feje van. Mint aki nem tudja, hogy hol és merre van. Révület......
2017. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%

"Ez egy nyálasképű hülyegyerek. Ilyeneket eszek reggelire.

42/F"


2#-es te biztos, hogy 42 éves vagy? Olyan megnyilvánulásod van, mint egy 5 éves kis toporzokéló hisztis agresszívnek. Mint aki félti a homokozólapátját, hogy elveszik. Nem csodálom, hogy utálnak téged az emberek.

TE csak szeretnél "így" kinézni!!

De neked egy agresszív f-szpa-raszt arcod van, tele mély árkokkal és ráncokkal, igazi kőbunkó kinézeted van!! Ilyeneket szoktam magamban leköpni!

Üdv, egy csaj, nem hapi!

2017. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Így senki nem szeretne kinézni. Hányás.
2017. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem lenne csúnya, de a szája elég fura. 4/10

19L

2017. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.Ment a zöld kéz :)

A haja szerintem is túl nagy,de amúgy nekem bejön.Igazából főképp lányok válaszára voltam kiváncsi,de a férfi szemszögből is elfogadom a kritikát.Egyébként a természete nekem nem nagyon jön be nem,nem azért mert páva.Attól,hogy még olyan arckifejezése vagy haja van,még nem minden helyes srác páva.Legalább is ez az én véleményem.De ízlések és pofonok.

Jöhetnek még kommentek,a negatívokon sem sértődöm meg.

2017. jún. 16. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!