Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj ha büszke vagyok...

Miért baj ha büszke vagyok arra, hogy fehér vagyok?

Figyelt kérdés
Elég szép bőröm van, pedig már 25 éves vagyok. Pattanások nagy ritkán jönnek elő, mitesszerek se nagyon vannak az arcomon. Még anyajegyeim se nagyon vannak. Az meg nem igaz, hogy aki barnább bőrű, annak kevésbé vannak pattanásai, mert van nem 1-2 ismerősöm, akik szoliznak vagy napoznak, a bőrhibáik még is ugyanúgy látszódnak. Nem dohányoztam soha, és alkoholt sem iszom, részben lehet ezeknek is köszönhetem azt, hogy viszonylag szép a bőröm. Mindig fényvédővel mozdulok ki itthonról. Mégis megszólnak hogy milyen fehér vagyok vagyok, meg hogy a pincében napozok.
2017. jún. 18. 11:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Ja nem baj csak kb mindenki leszarja :)
2017. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Ezt feltétlen meg kellett osztani a nagyérdemű közönséggel :D Szerintem senkit nem érdekel milyen árnyalatű fehér a bőröd hogy kicsit fehér közepesen fehér vagy nagyon fehér csak téged érdekel,igen sokan szolitan és a napbarnított bőr tetszik nekik de manapság ugyan ennyien vannak akiknek a hófehér bőr tetszik és erre törekednek ettől semennyire nem vagy különleges,keress valami más haszon értékes tulajdonságot magadban mert ez nem az.
2017. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Különbözőek vagyunk.

Van, aki büszke valamilyen tulajdonságára; van, aki teljesen elégedetlen magával; van, aki nem foglakozik magával.

Akik büszkék valamijükre, azok sem egyformán teszik. Van, aki a színére büszke; van, aki a nemes emberi tulajdonságaira; van, aki az eszére. Kinél, mi a legjelentősebb.

Ahogy kezdtem: különbözőek vagyunk.

2017. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
fantasztikus, csak így tovább
2017. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%
Megszólnak, ne aggódj, engem is meg szoktak, mit csináljak velük, pont leszarom. Nekem is elég fehér bőröm van, és akad, aki ezzel húz, de pont nem érdekel. Pedig nyáron a napon szépen barnulok. Nem vagyok büszke és nem is szégyellem. Miért kell ebből presztízskérdést csinálni, nem is értem.
2017. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak az intelligenciát nem bőrszínre osztják, és sok jelentősége nincs is az élet számos területén, ezért fölösleges büszkének lenni rá. De ha nincs más amire büszke lehetsz, akkor érd be ezzel, ha ez örömet okoz neked.
2017. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de ez nekem már az egészségnácizmus határát súrolja. Jó, hogy nem mész szolizni, minek kéne, csak tönkrevágod vele magad, de nem fogsz belehalni, ha fényvédő nélkül teszed ki a lábad a házból.
2017. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
100%

Nekem a fenekem a legfehérebb, mert monokiniben napozom. Nincs rajta pattanás, mitesszer, anyajegy. Nem dohányoztam soha, és alkoholt sem iszom, részben lehet ezeknek is köszönhetem azt, hogy viszonylag szép.

Csak most gondoltam bele, hogy veled egyezően, büszke lehetek - na jó, nem ugyanarra, csak hasonlóra. Bocs', mármint a felületére vonatkozóan. És az antinikotinista és antialkoholista létemre is. Végül is, miért ne? Legalább, míg írok róla.

2017. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
61%
Vannak bajok, pszichológus látott már?
2017. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
26%
Gyönyörű lány lehetsz. Gyengém a hibátlan és tiszta bőr, az egészség és ápoltság jele.
2017. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!