Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a felnőtté válással jár,...

Ez a felnőtté válással jár, vagy mi? Miért nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés

15-18 éves koromban szóval még gyerekkoromban, de szerintem egészen 20 éves koromig teljesen bele tudtam élni magam bármibe, mondjuk láttam egy képet amerikáról egy medvéről a sziklás hegységben és azonnal oda akartam menni, elképzeltem mindent, éreztem az ottani levegő illatát, elképzeltem, hogy ott élek, stb.


Most 27 éves vagyok, és amikor egy ilyen képet látok, vágyakozás helyett inkább fájdalmat érzek, mert tudom, hogy soha nem jutok el oda. Ez a kiégést jelenti? Bárhogy is próbálok álmodozni egy kicsit, nem megy, de még a hétköznapi dolgokkal kapcsolatban sem, például a balaton (ami könnyen elérhető) már nem olyan számomra mint régen volt, hogy húú, a tó, az állatok, az érzések, hanem mintha valami érzelmi dolog hiányozna az agyam működéséből, és csak meredten nézek magam elé, de semmit sem érzek. Szerelmet se nagyon.

Ezt pontosan 2 éve érzem. Vagyis két éve nem érzek már semmit. 25 éves korom óta.


2017. jún. 18. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy depresszió. Többet most nem is írok róla, a csapból is ez folyik. Nézz utána!
2017. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem magányos lehetel ! Járjál kocsmába a' haverokkal ,ha azok nincsenek ottan majd szerzel .
2017. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják hogy az élet terhe.


Kb azóta egy helyen dolgozol?


Írd meg van pár tippem.

2017. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!