Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most komolyan ez a fidget...

Most komolyan ez a fidget spiner, hogy a rákba lehet ekkora őrület?

Figyelt kérdés

Miért van ott minden második fiatal kezében? Már bocs, de semmi értelme ennek a szarnak...

A fiam is rinyál 3 hete, hogy vegyek neki... vettem.. most másikat akar... de basszus, miért? Forog oké nagyszerű... de mi a tököm értelme van?



2017. jún. 20. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nincs neki, de én (28 éves létemre) órákig tudok vele játszani. Ez is csak egy felkapott baromság ami majd egy pár hónap alatt lecseng. Addig meg had játszon vele a gyerek, inkább ez mint a drog.
2017. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát én füveztem kamaszkoromban, kevésbé lennék kiakadva, ha mariskára kéne neki a pénz, mint egy ilyen szarra...
2017. jún. 20. 08:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Média fujja fel, hogy menő, legyen ilyen Neked is..... 1-2 ember megszedi magát, nyár végére meg mindenki elfelejti.

Mint pl pokemon go.... hirverés volt körülötte, és már semmi visszhangja nincs.

2017. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
#2: A füvesek már így gondolkodnak igen...kenyérre se kell csak fűre.
2017. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
A lányom is vett egyet, 2500 Ft-ért, mondom neki megőrűltél lányom, ennyi pénzt kiadni rá, mire jó ez a xar? Azt mondja, most ez a menő. Aztán persze mióta megvette, 10 percnél többet nem játszott vele.
2017. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz ezzel játszani.
2017. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyrészről egyetértek, elég nagy értelmetlen hülyeség, én sem vennék, másrészt viszont elég "jó" szülő vagy ha inkább fűre adsz pénzt a gyereknek mint erre...
2017. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyááá moree
2017. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A trendek jellemzően nem az értelmességükből adódóan terjednek el.

Ennek ellenére én 27 éves korom létére szívesen kipróbálnám, milyen érzés :D Feltételezem, hogy a giroszkóp mivolta miatt ellenállást tanúsít, ha megdöntjük, ez pedig afféle szedatív hatást kelthet a játékosban. Tulajdonképpen ötletes egy kütyü. Kb a stresszlabda kategóriájába sorolnám, csak nagyobb figyelmet kapott a fiatalok körében.

2017. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mire jó.


Egyébként pokemon go-val a múlt héten is láttam öltönyös férfit a buszon :) Illetve kicsivel korábban is. csodálkoztam is, hogy még mindig játszik vele valaki.

2017. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!