Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

Mit szóltok ahhoz, hogy egy lány, akivel kavartam engem barátnózába tett, de egy ronda gyerekkel meg összejött? A Csúnyácska lányok komolyan inkább járnak egy hozzájuk hasonló csúnya gyerekkel, mint egy helyesebb fiúval?

Figyelt kérdés
Mert nekem ez jött le ebből, hogy azt hitte, én csak dugni akarok vele, pedig gondoltam lehetne komolyabb is, csak nem siettem el a dolgokat, ez a csúf srác meg azt látom, hogy egy hónapos kavarásunk után összejött vele. Attól, mert bájos a pofám, én nekem is van szívem!-.- Most komolyan legyek ronda, hogy végre normális, szerethető barátnőm legyen? Ennyire hátrány, ha szép arca van egy fiúnak?

2014. jún. 30. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. A szépség relatív - szokták mondani.
2014. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez már fáj. :D
2014. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy hasonló ronda még az arcuk is, de nekem azért jött be a lány, mert nem ilyen hisztis, utálatos plázacica volt és lehetett vele dumálgatni bármiről értelmesen meg bírta a humoromat is. Egyszer mondta, hogy nagyon helyes srác vagyok, de szerintem félt, hogy csak dugni akarok vele, pedig nem, bár elismerem kicsit szenvedélyes voltam vele.
2014. jún. 30. 16:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Oké, de ebből miért vonsz le rögtön valami messzemenő következtetést?
2014. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted vagy helyes
2014. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a szép srácokhoz a szép lányok illenek, a csúnyákat hagyd már meg nekünk te ge ci
2014. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyilván tudott valamit az a srác, amit te nem.
2014. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7: Jah, egy kretén volt, azt tudta.
2014. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem mondjuk, hogy ez a gyerek sose mosolyog, mindig komor, gyilkos nézés van, én meg inkább a mindig mosolygós, laza, hülyülős típus vagyok. Lehet jobban bejött neki a komoly gyerek, aki sosem mosolyog.
2014. jún. 30. 18:29
 10/14 anonim válasza:
ne fikazd azert, mert nem helyes. attol meg lehet jofej a srac es jo ember... biztosan nem veletlenul jott ossze vele a lany.
2014. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!