Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » MOndjam el neki hogy tudom?

MOndjam el neki hogy tudom?

Figyelt kérdés
az van hogy nővéremnek van egy barátja...és pár napja összevesztek de nem szakítottak...és kölcsönkértem a gépét és akkor láttam hogy a volt barátjával találkozót beszélt meg...meg láttam még hogy mit beszélnek...nem szándékosan de ahogy felnyitottam a laptopját rögtön jöttek az üzik...na mindegy lényegtele...szerintetek mondjam el neki hogy tudom??

2017. jún. 20. 22:11
 1/3 anonim válasza:
Szia éna helyedben megbeszélném vele, és ha nem értek egyett vele akkor inkább a barátjának mondanám el, mivel senki nem érdemli meg hogy így bájanak vele. Azonban ha csak barátilag találkznak akkor várj ki.
2017. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 stupidprincess válasza:
Hát , én a helyedben nem szólnék a nővéremnek . Végül is ez az ő dolga , az ő élete . Szerintem felesleges lenne beleszólni ...
2017. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
annnyira én se szeretnék beleavatkozni..de mindig mindent megbeszélünk..és most ezt nem és olyan fura...remélem hogy csak barátilag találkoznak mivel a barátja jófej és nem hiszem el azt neki hogy már nem szereti....azért köszi a tanácsot..
2017. jún. 21. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!