Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez a Facebookon?

Miért van ez a Facebookon?

Figyelt kérdés
Biztos ti is megfigyeltétek, hogy a Facebookon a riasztóan csúnya emberek képei mellé is odaírják, hogy "Jaj de szép vagy" "De csini" "Szuper kép" "Gyönyörű vagy" és társai, holott ez nyilvánvalóan hazugság. Akkor miért csinálják? Úgy is lehet írni dicséretet, hogy közben nem kamuzod le a csillagokat. pl. "Ez vagy Te!", "Ez olyan Katás/Eszteres/Gizis", "Aranyos vagy" "De jó látni téged" vagy akármi!
2017. jún. 22. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Én nem figyeltem meg. Nincs facbookom.
2017. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudják hogy puncsoljanak egymásnak az emberek,látszat hülyeségek ezek :)
2017. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es, neked milyen igazad van.

Nekem sem lenne, ha nem kéne a munkához.

2017. jún. 22. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

ugye? Régen volt, de mióta töröltem magam, boldog életet élek.


De hogy válaszoljak is a kérdésedre: a kifelé élés világát éljük, ezek az emberek akik a nyilvánosság előtt a szemedbe hazudnak hogy milyen gyönyörű vagy simán kibeszélnek a hátad mögött. Ma már alap mindenre azt mondani hogy gyögyörűűűű (így jó sok Ű-vel), ha nem írsz ilyet akkor bunkó szarember vagy - tartja a FB társadalom.

2017. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ma is tapasztaltam egy testi fogyatékkal élő emberkének írogatták, de mégis így ovasgatva őket inkább rossz érzés fog el
2017. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez már inkább gúnyolódásnak hat :(


Mentek a zöld kezek! :)

2017. jún. 22. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Magához képest jó a fotó. Semmi hazugság nincs benne. A csinosságnak pedig semmi köze a szépséghez.
2017. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szegény Mosolykát is agyondícsérik,de legalább ne lennének olyan "Beetlejuice" fogai. Meg valami sminket is feldobhatna magára,úgyis ráér.
2017. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na igen...

Két féle lánynak írnak ilyen kommenteket. A népszerűeknek és a csúnyáknak. Az átlagosaknak, mint nekem, nem írnak semmit. Nem szokott komment lenni a képem alatt, és örülök, ha a profilképemet 30-an belájkolják. Más lányoknak 100 fölött van!


A csúnyáknak biztos azért írják, hogy ne érezzék magukat annak. A népszerűeknek meg azért, hogy vele barátkozhassanak.


A lájk számok és a kommentek valóban elveszik a fiatal lányok önbizalmát... :/

2017. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csak munka miatt van Facebookod, akkor minek nézegetsz ilyeneket? Ignoráld azt csá.

Amúgy kit érdekelnek az ilyen emberek... töröld le a p*csába.

2017. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!