Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kb mikor realizáltátok...

Ti kb mikor realizáltátok magatokon hogy már nem vagytok fiatalok?

Figyelt kérdés
És hogyan?
2017. jún. 22. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pár éve, 33 éves korom körül úgy éreztem, hogy már nem vagyok fiatal. Aztán nagyjából egy évig gondolkodtam ezen és arra jutottam, hogy valószínűleg tévedtem. Vagy ha nem is tévedtem, de legalábbis túlreagáltam ezt a dolgot. Most 35 évesen úgy gondolom nem vagyok már tini de nem is vagyok még idős. Ezért arról határoztam, hogy az elkövetkezendő két évben még tanulok, majd az azt követő három évben mégis inkább véghezviszem azt amire mindig is vágytam. Azt, hogy egy nagyobb rockzenekarban gitáros legyek. Ez jó, mert már rég óta gitározok és a két év alatt csak tökéletesíteni kell majd a tudásomat, aztán három évig szeretném szétbulizni a fejemet teljesen és olyan laza erkölcsöket tanúsítani amilyeneket csak lehet. Ha letelte a három év, kitomboltam magam, sok szép és csúnya lánynak segítettem abban, hogy megszabaduljon a szüzességétől: utána már nem nagyon fog érdekelni semmi sem. Azzal is tökéletesen kiegyezek, ha 40 évesen sírba szállok alá. Vagy lesz ami lesz, tovább zenélek mint kocsmai blues zenész ameddig ki nem purcanok.
2017. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

első ősz hajszál, meg bal szemem körül minimálisan elkezdett petyhüdni a bőr, 24 éves korom körül.


Most 28/N.

2017. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehet itt bárkit is lepontozni, ha nem tudod bebizonyítani az igazságtartalmát? Mert, ha valaki Szent Istvánról kérdezne és hülyeséget ír, akkor megérteném, de ha saját magadról írsz, amelynek az igazságtartalmát nem fogod tudni kideríteni, akkor nem értem, hogy mi alapján pontozol le. Vagy csak itt a nyári szünet és nincs iskola, és ezzel szórakozol, nem értem.
2017. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Öregnek azért nem érzem magam most sem, de akkor eszméltem rá, hogy bizony már tini sem vagyok, mikor a velem egykorú ismerőseim sorra elkezdtek házasodni és gyereket vállalni.

26/N.

2017. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!