Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti tapasztaltátok magatokon...

Ti tapasztaltátok magatokon annak a mondásnak az igazságát, hogy "Nem az a bátor aki cselekszik, hanem az aki félelme dacára cselekszik. "? Írtok erről példát?

Figyelt kérdés

Nálam sok ilyen volt már és néha azt érzem, hogy lassan kimondottan élvezem is, ha olyant teszek, amit nem merek.

pl. én egy sámliról sem mertem soha leugrani, aztán egyszer egy élményfürdőben leugrottam a kb. 4 m magas ugratóról vagy minek nevezik, igaz előtte ott cidriztem percekig, és végül már azért ugrottam, mert már a hátam mögött igen csak állt a sor. Hozzáteszem úszni tudok, szóval ilyen téren nem volt gond, csak utálok magasról ugrani. Aztán újra és újra megismételtem, és ugyanúgy félelemet éreztem, de egyre könnyebben ment. Vagy másik: Irtózom a békáktól, de volt, hogy én raktam ki a szűrét. Van aki ezért inkább áthívja a szomszédot. Láttam már erre példát. Vagy a másik: Nagyon szeretek sport repülőzni, de néha iszonyatosan félek a Zéró G-től, mert ezt a pilóták mindig váratlanul ejtik meg, pont azért hogy te halál sápadtan szállj ki a gépből, de valahol mégis élvezem. Utólag nem rossz élményként emlékszem rá, hanem mint valami drogra. Szóval ezek kb. takarják ezt a mondást?


2016. júl. 18. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz! Mondjuk ennek köszönhetően tört el mindkét lábam, bal karom, több bordám, légmell, hasi üregben bevérzés ...
2016. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló módon győztem le magamban a rovaroktól való félelmemet. Első alkalmakkor undorodva,és nagyon félve csaptam le őket ha megláttam egyet a falon. Ma már csak undorodva. :D
2016. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első: elmeséled mi történt veled? Ennyire átestél a ló másik oldalára? XD
2016. júl. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!