Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen nemzetisêgűek...

Ti milyen nemzetisêgűek szeretnétek lenni? Milyen külső-belső tulajdonságúak? Min változtatnátok magatokon, életeteken ha tehetnétek és mért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Van aki ha tehetné más családba születne?

Én igen és okkal,semmirevalóak

2016. jan. 1. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:
én svájci szeretnék lenni, annyira nincs semmi gondjuk az életben hogy az hihetetlen.
2016. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én magyar vagyok és ez így jó, a családomat se váltanám le (persze, ha valakivel rosszul bánnak, azt is megértem)

De a lényeg, hogy szeretem a hazámat, mégha nem is olyan jók a lehetőségek nálunk

2016. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én görög lennék.

Hogy elkerüljek ebből a városból, megismerni új embereket lehetőleg hozzám hasonlókat. Magamon, több akaraterőre és motiváltságra lenne szükségem, plusz a külsőmön.

2016. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Engem sem bántottak,ne hogy féreértés legyen.Csak felelőtlen szülők voltak,soha nem kérdeztêk ki,mêg 7 évesen sem a leckém,sehova nem mentünk,se nyaralás,se kirándulás,eladták mert mások rávették(mamám)a szép lakásuk és rossz állapotban lévő házat vettek,így lepukkant házban kellett felnőnöm,új helyre,rosszabbra költöztek,nem tettek érte hogy jobb legyen,könnyebb arra fogni mindent kevés a pénz,utána se karácsonyom,szülinapom rendes nem volt,semmi jó emlék,külsőre is rossz tulajdonságokat kaptam,meg jó képességet sem örököltem.

Őket nem akarnám családomnak!Ez tuti,se szép,okos,vagy valamibe jó nem lettem.Csupa göthös gén!;-)

2016. jan. 1. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!