Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a GYK, mindenkinek sikeres...

Itt a GYK, mindenkinek sikeres gazdag boldog élete van?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pénztárca turkáló, de kezdem magam nagyon csövesnek érezni, hogy itt a gyk mindenkinek sikeres gazdag boldog élete van. Olvasom hozzászólásokat. Összefoglalva: 15 évesen elment dolgozni, 18 évesen saját lakása van, menő egyetemen tanul, közben egyetem alatt bulizott. Egyetemem kitűnőn végezte el. Egyetem után több száz ezer ft fizetésű munka vagy menő vállalkozása van, saját lakás ,saját kocsi, saját nyaraló, külföldi nyaralások, 10/10 külsejű nője/pasija van, boldog párkapcsolatban él, fél világot bejárták, van gyerek modellnek való szép gyerekük. Itt gyk youtubosok több száz ezer feliratkozója van és youtubozásból havi több száz ezer ft keres vele. Ebben országban ennyi sikeres ember lakik? Én vagyok ennyire szerencsétlen béna hogy semmi nem sikerült az életben? Vagy itt gyk kamuznak, nem létező tökéletes életükről?

2017. jún. 23. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Anonym oldalra mindenki azt kamuzza a másiknak amit akar.(Sajnos.)
2017. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nos, 27 éves koromig kb. csak tengődtem, havi 80-ért (diplomával), szar családi környezetben (kb. a gatyámat is leszedék volna, ha tehetik, költözni nem tudtam, sajnos).


Aztán összetalálkoztam a párommal.

Most Svájcban élek, heti háromszor járok egy gyermekes családhoz felügyelni (sok évig bébiszitterként dolgoztam otthon is, mert többet fizettek, mint védőnőként), kb. 1500-2000 frankot megkeresek habvonta, emellett boldog és kiegyensúlyozott vagyok végre és 1000 km-ről a családom is elviselhető :)

2017. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent ténynek venni ami ezen az oldalon van.
2017. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt senki sem kamuzik, és 100% őszinte. Én is, pedig egy viking harcos vagyok, Ferraival járok a háremembe aranyat enni a nőimmel. Tényleg!
2017. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

#2 Svájcban vagy felügyelni, mi? Ja, felügyelni...


Kérdező, itt mindenkinek aranyélete van. Mindenkinek minimum 20 cm-es a szerszám, 10 barátnője volt már, önerőből gyógyult ki a skizofréniából.... :D

2017. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Ez gyakori kérdések... a felhasználójuk mindegyike selejtes. :D


Mindenki életében van valami, ami negatív.


Családi környezet, rossz gyerekkor, anyagi helyzet, párkapcsolati gondok, szexuális bajok, nemi érdeklődés-önmagának elfogadása nem megy, nincs kivétel. Sokunknak persze önhibáján kívül.


Én is a selejtesek táborát erősítem. Van 12,25M ft-om, jól működő vállalkozásom, rengeteg város hoteljében megszálltam már hobbiból, van egy városi lakásom és egy vidéki nyaralóm.


Ettől még nincs boldog életem, totál magányos vagyok. Sokan azt hiszik, minden a pénz és ha az van, rögtön boldog vagy... pedig ez nagy tévedés.


Mellesleg, amiket felsoroltál. Te is tudod, hogy ha valakinek ilyen makulátlan élete lenne, az nyilván csak a saját fejében íródott meg.

2017. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Most nem azért mondom, de elég szelektíven olvashatod a válaszokat ha csak azt látod hogy mindenki boldog és gazdag, mert én marhára nem csak ezeket olvasom.


A másik meg, hogy még az egyén szempontjából is megy a szelektálás és ferdítés. Ha például leírom hogy keresek 3xx ezer forintot, akkor sokan úgy állítják ezt be, mintha minimum Hollywood-i színész lennék és ne is merjek panaszkodni mert "van pénzem" .

2017. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2017. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a címben megjelölt személy lennék, akkor biztos nem itt keveregnék...
2017. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, mi mindannyian már 16 évesen elköltöztünk otthonról, diákmunkából, hogy ne kelljen a szüleinken élősködnünk. Mielőtt elköltöztünk, írtunk egy levelet a szüleinknek, amiben megköszöntük nekik, hogy megadták nekünk a lehetőséget, hogy megszülessünk, és elnézést kértünk azért, hogy 16 éven keresztül erőszakoskodtunk, hogy ruhát, cipőt vegyenek nekünk, valamint azért, mert néha becsúszott egy-egy négyes is a suliban. Ezután munka mellett levelezőn leérettségiztünk, majd érdeklődéstől függően felvételiztünk orvosi vagy jogi egyetemre. Mindannyiunkat felvettek elsőre, majd munka mellett elvégeztük kitűnő eredménnyel. Az albérletet és a kaját a diákmunkából és a havi 10K szociális ösztöndíjból fizettük. Mára már mind sztárügyédek és magánpraxist üzemeltető orvosok vagyunk, milliókat keresünk havonta. Még egyetem közben megházasodtunk, két gyerekünk született, egy fiú és egy lány. Évente egyszer van egy négy hetes GYK találkozó Kubában, ott beszéljük meg, hogy kinek hogy telt az év, mennyivel sikerült gyarapítani a vagyont.
2017. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!