Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetek sikeres,...

Hogyan szerezhetek sikeres, gazdag barátokat?

Figyelt kérdés
A cél, hogy én magam is azzá szeretnék válni. Éppen ezért a környezetemet olyan személyekké szeretném körülvenni, amilyenné én válni szeretnék (ugyanis a körülötted lévő személyek átlaga vagy)
2017. jan. 3. 08:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a baromsagot. Forditva ertelmezed a tezist. Majd ha sikeres, es gazdag leszel, akkor sikeres es gazdagok fognak veled baratkozni. Addig szrnak rad. Tehat a kerdesedre a szamodra nem teljesen kielegito valasz az, hogy legyel te magad is sikeres es gazdag.
2017. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Vedd körül magadat olyanokkal akiket ki tudsz használni, taposs át mindenkin és előbb-utóbb sikeres leszel és gazdag. Utána barátkozz a hasonló mentalitású emberekkel és élvezd az életet.
2017. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hát ne a sarki szórakozóhelyen ismerkedj, hanem olyan eseményeken, ahová gazdag emberek járnak :D
2017. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Alain Delon ***** válasza:
94%
Adj fel hirdetést, hogy ilyeneket keresel.
2017. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerinted a gazdagok és sikeresek barátkoznának olyannal aki még nem az?

Előbb legyél sikeres, útközben összeszedsz bár hozzád hasonlót.

2017. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Épp, hogy fordítva kellene kezdeni. Egyébként meg a sikeres és gazdag barátok, nagyrészt csak a vagyonodat nézik és nem igaz barátok, persze tisztelet a kivételnek. Csak én így tapasztaltam. Nincsenek ott ha baj van, jóban és rosszban.
2017. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Fordítva működik. Majd ha te is sikeres és gazdag leszel, akkor lesznek ilyen barátaid is.

Egyenlőre annyit tudsz tenni, hogy munkakapcsolatokat alakítasz ki, ott keresel ismerősöket, barátokat.

2017. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

"ugyanis a körülötted lévő személyek átlaga vagy"


Na ekkora sötét ostobaságot még nem láttam a gyakorin.

Hogy "ki vagyok én" - ez a kérdés egy életreszóló feladata az embernek. Keresni kell a feleletet.

Vannak ebben segítők, vannak ebben akadályozók.

A fenti kérdés sejteti, hogy sok akadályoztatót keresel - nem igazi barátot.

Az igazi barát segít, hogy magadat megtaláld - és ennek révén a munkádat is jól fogod végezni - a "siker, gazdagság" nem biztos, hogy kell, lásd a történelem folyamán majdnem éhenhaló nagy művészeket. Az életük mégis igazabb, és jobb, mint a siker- és pénzhajhászoké.


Kívánok igazi jó barátokat neked!


"Hiába fürösztöd önmagadban,

Csak másban moshatod meg arcodat.

Légy egy fűszálon a pici él

S nagyobb leszel a világ tengelyénél."

József Attila

2017. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot már rég olvastam, de legalább most röhögtem egy jót, köszönöm kérdező! :D


"a körülötted lévő személyek átlaga vagy"

Ezt a eget rengetően nagy hülyeséget mégis honnan hallottad? Olvastad valami közhelyes önfejlesztő-baromságból? :D


Ha gazdag emberekkel akarod magad körülvenni, legyél te is gazdag. Ha jó helyre születtél, jó kapcsolataid vannak és szerencsés is vagy, akkor már jó esélyed van a gazdagságra.


Bár aki ekkora baromságokat benyel, mint a kérdésed végén szereplő hatalmas bölcsesség, annak szerintem még az is kevés lesz :D

2017. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat, időközben rá is jöttem, milyen úton kereshetek ilyen embereket. :)


Szabó Pétertől hallottam, aki Brian Tracy -től hallotta. :)

2017. jan. 4. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!