Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti összejönnétek...

Lányok, ti összejönnétek olyan sráccal, akinek extra nagy a szeretetigénye, és titeket is ölelget, szeretget, amikor csak lehet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 08:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Senki sem szereti hogyha rátelepszenek, ha találnál egy hasonló lányt akkor szerintem téged is idegesíteni ez a dolog
2017. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 Kötve hiszem.
2017. jún. 25. 11:24
 13/18 anonim ***** válasza:

Én imádnálak. :3

Én is ilyen vagyok, többször mondták már, hogy ijesztő a ragaszkodásom. :/ L/24

2017. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasim. Állandóan "Hol vagy?", "Mit csinálsz?"kérdéseivel zaklatott. A kedvencem viszont a "Mit fogsz csinálni ma?"volt. Meg ha nem írtam vissza, akkor már egyből "Mi a baj? Megbántottalak?". Nem tudom ezt ki bírja elviselni, de én nem tudtam. Dobtam is. Hozzátenném, hogy egy hónapig bírtam a dolgot és iskolába járunk mindketten még, szóval a mit fogsz csinálni ma (reggel írta mindig) kérdésre egyértelműen a tanulok volt a válasz.

Az meg a másik, hogy nekem is van saját életem. Amúgy sem bírom, ha valaki meg akarja mondani, hogy mit csináljak. Meg én voltam a lelki szemetesládásja, jobban hisztizett, mint egy lány. Volt, hogy telefonáltunk és ott mondta nekem a problémáit. Én ertem, hogy egy pár vagyunk ( vagyis voltunk szerencsére csak), de akkor sem kell engem zaklatni a problémáival már a legelejetől. Szóval átesett a ló túloldalára már. Én meg nem bírtam és mondtam, hogy köszönöm szépen, én erre nem vagyok kivancsi. Azóta egyedül vagyok, sokkal jobban érzem magam, építgetem a jövőm, tanulok, sportolók, művelődök. Egyszóval: élek. Amit valószínűleg mellette soha nem tehettem volna meg, mert olyan szinten kisajátított, hogy az valami döbbenet.

Na mindegy, nem tudom te mennyire lehetsz ilyen, gondoltam megosztom veled a kis történeteket, remelem nem baj. :)

2017. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 Te vagy az, Andi?
2017. jún. 25. 16:44
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem Andi vagyok. :DDD
2017. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Értem. Csak az egykori barátnőm is ugyanígy rinyált azért, mert szeretve volt.......
2017. jún. 25. 16:51
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz szerelemben nem arra törekszel, hogy csak saját magadnak legyen jó. A volt pasimat nem érdekelte, hogy nekem mi a jó, csak az volt a fontos, hogy neki legyen jó és ő legyen boldog. Azért ez nagyon nem mindegy.
2017. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!