Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha időcsapdába kerülnétek,...

Ha időcsapdába kerülnétek, azaz minden nap ugyanazt a napot élnétek át, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Mint az Idétlen időkig című filmben. Egy napot kéne minden egyes nap újra átélnetek és csak ti tudnátok, hogy ez már megtörtént. Nem tudjátok, hogyan és mikor szűnik ez meg. Mit csinálnátok?
2017. jún. 25. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Minden nap kirabolnék egy bankot vagy egy trafikot és elhoznék egy csomó pénzt, amiből elmennék egy étterembe vagy egy cukrászdába és degeszre tömném magam mindenféle süteménnyel meg húsos kajával, mert úgyse híznék tőle. 19l
2017. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Megb*sznék mindenkit. A nőket kétszer.
2017. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Peca, pia, pihi.
2017. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Psycho ***** válasza:

Jó kis kérdés :) Túl sok hülyeséget biztos nem, mert ki tudja, mikor szűnik meg, aztán akkor meg lehet kuksizni a következményeket. Ahogy ismerem magam, az tuti, hogy próbálkoznék bemagolt beszélgetésekkel, hogy vajon van-e alkalom, amikor valaki máshogy reagál XD Tudom, uncsi...


Egyébként akit érdekel a téma, annak ajánlom figyelmébe a Repeaters című filmet! Magyar szinkron nincs, szerintem indokolatlanul alul-értékelt, és ugyanez a téma benne, csak épp nem vígjáték formájában!

2017. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Én egy lehetőségként értékelném és minden nap fejleszteném magam, helyrehoznám, amit elbasztam az előző nap.
2017. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!