Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem azt, hogy engem a...

Miért érzem azt, hogy engem a pénz már nem is boldogít?

Figyelt kérdés
Tegnap megettem 3 l fagylaltot, amíg ettem, volt egy kis örömöm. De se azelőtt, se azután, semmilyen mértékben nem érzek normális szintű örömöt vagy érdeklődést a mindennapok dolgai iránt. Anno általános iskolában az osztálytársakkal még a legapróbb eseményről is hosszasan tudtam beszélni, most meg se megszólalni nem tudok, nem tudnak jönni belőlem a szavak, sőt, semmi újdonság nem ragad rám már évek óta. Ha süt a nap annak se tudok örülni, ha esik az eső, annak se. Amióta dolgozok, van megfelelően ruhám, jó a gépem, megfelelően gyors, van nagyképernyős TV-m, nagy faliórám, a telefonom is van mindig egyenleg, minden héten van mit főzni, megfelelő tisztaság és rend van körülöttem, nyugalmam is van, de mégsem tudok érezni boldogságot. Néha annyira lehangolt tudok lenni, hogy már az öngyilkosság is megfogalmazódott bennem, csak nincs bátorságom megtenni. Ez valami elhúzódó gyász? Vagy valaminek a hiánya?

2016. jún. 5. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A pénz nem boldogít.

Hanem a szeretet.

Élményeket gyűjts ne tárgyakat.

Javaslat: Barátkozz, esetleg vegyél egy állatkát. Menj nyaralni, kirándulni. Nézz körül a világban, ne a szobádban.

2016. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nincs társad.
2016. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hozzád hasonló emberekkel az a baj hogy nincs mire költeni, hobbid nincsen. Fogadj örökbe kutyát/macskát egyrészt jó haver lehet, és soha nem csalódnál bennünk, ellenben ha barátkozni próbálsz lehet beleválasztanál valakibe.
2016. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pénz önmagában nem boldogít, csak lehetőséget ad, arra hogy olyan dolgokat csinálj, amik ténylegesen boldogítanak.
2016. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Kimerült az agyad, oxigénhiányban szenved.
2016. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!