Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem vagyok boldog, nem boldogí...

Nem vagyok boldog, nem boldogít a pénz mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok eddig mindent megtettem , hogy anyagilag minden rendben legyen mert biztos voltam benne hogy ez a kulcsa a boldogságnak ... de nem .. Eljöttem a barátnőmmel Ausztriába dolgozni a barátnőmmel , jó állásunk van anyagilag minden oké . De nem vagyok boldog vettem iPhonet bmwt 4k tvt ps4 et asus rogot ,ruhának már nem is tudom mikor néztem meg utoljára az árát , ami megtetszik megveszem .Ezelőtt 5 évvel azt hittem ez lesz a kánaán de nem az . Már elfogadom sőt kijelentem hogy a pénz önmagában nem boldogit , lépjünk tovább.. Mi boldogít ?

2016. okt. 24. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem a pénz boldogít, hanem az amire el tudod költeni. Utazás, jótékonykodás, kihívások stb. Keresd meg ami téged érdekel, és csináld azt. A pénz csak egy eszköz ami kitágítja a lehetőségeid


Plusz borzalmasan jól jön, hogy nem kell aggódni miatta

2016. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Rossz autót vettél. Azért nem vagy boldog. :D


Amúgy meg személyfüggő. Nekem ennyi pont elég lenne. Ez az álmom, ahogy te most vagy. Csak nekem barátnő nélkül, mert olyanom nem lehet. Aztán, mivel van pénzem, be tudnám rendezni a házam és edzenék. Neked is ezt ajánlom. Találj egy hobbit, majd annak megfelelően rendezd be a lakás egyik részét, hogy tudj edzeni és felkelsz, munka, edzés, alvás. Sokkal jobb. Plusz ugye a hobbi.

2016. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Élmények, más emberek, akik fontosak neked, és jó dolgokat élsz át velük, és az, hogy egészséges vagy. A pénz is jó, ha van, de nem arról szól az élet.
2016. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Ez volna a fene nagy gazdagság? :D iPhone, egy anonym bmw, egy 4k-s tv, ps4? :D

Ha még egy komolyabb bmw-ről is beszélünk, pár millióról van szó. :D

Amit tenned kéne, hogy találj olyan hobbit ami boldogít, vagy szeretsz csinálni.

Barátokkal lenni/barát/barátnő. Stb.

2016. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Süritett levegö miért nem lehet neked?


Nem lehet,hogy "rossz" társaságban vagy? Hogy álsz a barátokkal?És szerelmes vagy?Ó Igen ez fontos...

2016. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 nem mondtam , hogy gazdag vagyok csak megvan mindenem amire vágytam régebb és haladok előre ilyen téren .
2016. okt. 24. 20:39
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Bölcs barátom azt mondta, hogy az a pénz a tied amit elköltöttél!
2016. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

vissza kellene jönnöd kicsit Magyarországra, tolni egy kis betanított munkát pár hónapig 300 eurós havi fizetésért!


Egyből értékelnéd amid van és nem rinyálnál és sajnáltatnád magad egy noname oldalon.


Engem mi boldogítana? ha ilyen semmirekellőktől mint te, elvennének mindent, és szenvedniük kellene, mint nagyon sok embernek a megélhetésért!

2016. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

@8 éljen a kommunizmus, éljen a proletárdiktatúra...


Csak azért mert valakinek szarabb valami, nekem már nem lehet semmi problémám?

Szégyeljem el magam, hogy fáj ha belerugod a bútorba, mert Afrikában gyerekeket mészárolnak stb?

2016. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem találod meg a boldogságot az életedben, elég szomorú a helyzet...esetleg egy helyesírási szótárat szerezz be.
2016. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!