Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne izguljak?

Mit tegyek, hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz szakmai vizsgám és eléggé izgulok, pedig mindenki azt mondja, hogy nem olyan kemény a vizsga ebben a suliban. Már érettségiztem és attól se féltem annyira mint ettől a vizsgától. Nem is tanultam szinte semmit. Nem úgy izgulok, hogy egész nap ezen kattogok, csak van bennem egy állandó feszültség, érzem. Általában túlságosan ráparázok az ilyesmire közbe meg simán megy minden. Az előbb éppen tanultam és ültő helyemben megszédültem egyik pillanatról a másikra, eléggé megijedtem. Van egy szívbetegségem is aminek nem tesz jót ez a stressz. Szerda estére már valószínűleg lemegy a nagy izgalom de addig is mit csináljak? Olyan nehéz kibírni. Érettségin kaptam segítséget és teljesen más volt, ezeket a tanárokat csak pár hónapja ismerem, a vizsgabizottságot meg egyáltalán nem. Nem hiszem, hogy segíteni fognak ismeretlenül.
2017. jún. 26. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam ,hogy ilyen beszédek elött nagyon jót tesz ha 1percel a beszéd elött eldúdolod a kedvenc zenéd.Még nem próbâltam de szerintemasszem hasznos lehet mert ugye ilyen fonots eseményeknél hajlamosak vagyunk túlparázni és ez megnyugtathat.Ha tényleg megtanultad akkor menni fog.Csak ne izgulj ennyire :D
2017. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!