Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap lesz az első napom a...

Holnap lesz az első napom a munkahelyemen és életem első munkahelye Mit tegyek h ne izguljak?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok ès fèlek h nemfognak befogadni vagy semmit nemfogok tudni mimdig kèrdeznem kell majd..ès biztos idegesiteni fogom ezzel őket.. Nagyon fèlek ès már most este görcsben áll a gyomrom

Amugy ruhazati eladónak megyek



2016. szept. 4. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első 1 hónap döntő a jövőre nézve, ha komoly képet mutatsz magadról és később is úgy viselkedsz, nem érhet nagy meglepetés.

Egyébként ruházati témában jó ha 2-3an dolgoznak van ahol csak másodmagaddal dolgoznál, szerintem nem kell idegeskedni, hisz nem multihoz mész szalag melóra :) Ott több mint 8-15 összeszokott emberhez is berakhatnak, de általában sok a hülye így megy az idő, és nem a munkamenet az elsődleges hisz az adott..

2016. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor allas interjun voltam mindenko aranyos volt.. De akkpr is nagyon parazok
2016. szept. 4. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetőleg legyél nyitott a kolléganőiddel, de azért egyenlőre ne add ki magad teljesen az első napokban. Figyeld, hogy mit mondanak, ne szégyellj kérdezni! Biztos lesz majd Neked is új kolléganőd, akkor segíts neki, add vissza azt, amit Te kaptál!

Sok sikert kívánok az új melóhoz! :)) Ja, és szeresd a melót, mert akkor gyorsabban telik az idő.

2016. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!