Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szegeden 22-én, szombat...

Szegeden 22-én, szombat délután a Kárász utca közelében hol tudok parkolni?

Figyelt kérdés
Az Árkádban parkolok eredetileg, de onnan messze van a Kárász utca gyalog. Ezért keresek onnan megközelíthető parkolást a Kárász utcánál.
2017. ápr. 18. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a Kárász melyik részére mész, állhatsz a Széchenyi téren vagy az Egyetemnél is...
2017. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egySanyi ***** válasza:
Sok közeli utcában van parkoló, bár üres hely biztos nem sok lesz, rakpart is lehet alternatíva. Szombaton a környéken még ingyenes is kivéve a Mars téri piac melletti utcák.
2017. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Oda szeretnék menni, ahol a sétáló rész van, a szobrokkal. Pesti vagyok, de az Agórába megyek eredményhirdetésre. Utána szeretném megnézni a Kárász utcát, mert azt mondták, hogy ne hagyjuk ki."


A Kárász utca a Széchenyi tértől az egyetemig tart az (Dugonics tér) és végig sétáló utca. A két szobor is a Dugonicsnál van. [link]


Az Árkádtól pont 10 perc séta:

[link]

2017. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!