Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem értem a...

Mit tegyek? Nem értem a viselkedését. Lépjek valamit?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe( aki mellesleg bi)...vettem a bátorságot és elmondtam neki, erre meg elkezte mondani higy sosem gondolt rám ő ÚGY... én pedig inkább mondtam hogy vicceltem... és elfelejtettük a dolgot. Nos ennek már több hete, úgy gondoltam hogy nem is szerelem ez hanem valami más( mivel a kapcsolatunk.. nos elég szoros... úgy értve nagyon jól kijövünk és sokat beszélünk).. de nem.. egyre inkább azt kell mondanom,hogy nem.A minap, pizsi party volt a baráti körünkkel.. nos vele kerültem egy ágyba.Olyan közel voltunk egymáshoz, kérdezem-próbáltam viccesen- nem zavarja,hogy úgy rá vagyok mászva-mivel az előtt egy horrorfilmet néztünk eléggé féltem is- és mondta hogy nem ha zavarná akkor már a földön lennék(simán el tudom képzelni XD) ... aztán meg beszélgettünk. Panaszkodtam a jellememről,a következő párbeszéd hangzott el:

-Vannak akik így is szeretnek-mondta

-Aha.. persze

-Ezt célzásnak szántam-*cinkos mosoly


Következő nap strandra mentünk a baráti társasággal .. mindeki el kezdte mondani hogy a legjobban Annán (*nem valós név)áll a fürdőruha.. ő egyedül meg kijelentette hogy szeritne meg rajtam... mit gondoltok?:/



Válaszaitokat előre is köszönöm. Üdv. Egy mostmár nem heteró 14 éves lány



2017. jún. 28. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Jézusom, egyre selejtebb ez a társadalom. Lőjön már valaki fejbe!
2017. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Pontosan tudja, hogy bele vagy esve.
2017. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
😓 omg f*ck
2017. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom... vagyis észrevettem hogy tudja.. de lépjek valamit.. vagy hagyjam az egészet? :|
2017. jún. 28. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Beszélj vele őszíntén..:)
2017. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Nagy nehezen egyszer elolvastam,de nem értem,hogy mi a gond?

Az ilyet légyszi a tini-párkapcsolatokba,mert oda még csak véletlen sem tévedek,így nem kell kerülgetnem az ilyen tini ömlengéseket...írj egy naplót inkább,bár az már nem divat..akkor egy blogot vagy mittudomén csak ne idegesíts az ilyen értelmetlen sz😃r kérdésekkel..huh


Mindenki kap egy puszit aki lepontoz 😉

2017. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De félek.. nem tudom .. szerintem ezzel elrontanánk a barátságunkat, ha rosszul sülne el..
2017. jún. 28. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Istenem... "most már nem hetero". Mert eddig annyi pasit próbált ki...
2017. jún. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki leszbikus,az abban nyilvánúl meg a legjobban,hogy szexuálisan a saját neméhez vonzódik.Tehát nem egy izmos férfi kockahas izgat fel,hanem a barátnőd mellei. Ha a te esetetben ez igy van,akkor sem biztos,hogy most te leszbikus vagy. Lehetséges az is,hogy csak kipróbálnád egy lánnyal is. Én azt javaslom,hogy ha olyan jó barátnők vagytok,beszélj vele őszintén és majd idővel rájössz,hogy melyik nemhez vonzódsz. Az is lehet biszex vagy.
2017. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokan mondják, hogy tényleges leszbikus nők nincsenek is.

Az egyértelmű, hogy ilyen szexuális aberrációval nem lehet születni.

Én arra tippelek, hogy a te szemedben ő szinte tökéletes és szinte azonosulni tudnál vele, legbelül olyanná akarnál változni, mint ő. Nyilván racionálisan gondolkodva ez lehetetlen, ezért talán ezek az érzések el sem jutnak a tudatodig. Ez kicsit hasonló érzés, mint amikor tetszik valaki, de köze nincs a szexualitásodhoz.

Én is érzek/éreztem ilyet, amikor pl egy srácnak olyan a megjelenése, stílusa, amit én is szívesen a magaménak tudnék, ha meglennének hozzá az adottságaim.

Van egy ilyen átmeneti rövid állapot, amikor helyébe is képzeljük magunkat. Az ember ezt sokszor észre sem veszi magán, csak ß*zinak érzi magát utána.

2017. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!