Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt bizonyos...

Miért gondolják azt bizonyos pasik, hogy ha nincs barátom akkor már egyből nyomulhatnak?

Figyelt kérdés
És miért én vagyok a hülye bunkó r**banc ha elutasítom a nyomulást? Mit lehet tenni az ilyen emberekkel?
2017. jún. 29. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem foglakozni veluk!?
2017. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mcrgt2 válasza:
76%
Semmit,csak elutasitani. Azt meg azert gondoljak hogy nyomulhatnak mert nincs senkid ez normális dolog. Kivéve a tulzott nyomulás, az azert mar tenyleg olyan amire azt kell mondani kössz nem.
2017. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg nincs pasid? Mit szólnál egy randihoz? Nyugi, csak vicceltem! Nem kell foglalkozni a nyomulókkal!
2017. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Azért,mert talán azt hiszik,hogy mindenki párkapcsolat-függő és mindenképpen kell neki valaki.
2017. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ollókezű Edward ***** válasza:

Jajj cicafül, hát nem tudtad, hogy mi mindig mindenért r!b@ncok vagyunk? Azért is, ha elutasítjuk a pasit, azért is, ha nem. Azért is ha lefekszünk vele, azért is ha nem.

Ez meg ilyen, a nagy számok törvénye miatt boldog-boldogtalannál bepróbálkoznak.

2017. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most ezzel nem tudom, hogy mi a baj...Jó persze, az tényleg, gáz, ha valaki, ahogy meghallja, hogy szingli vagy, akkor minden beszélgetés vagy ismerkedés nélkül rögtön az az első kérdése, hogy elmész-e vele vagy akarsz-e járni. Valamint attól is rosszul vagyok, ha valaki ízléstelen módon próbál "udvarolni", túl nyomulós stb., de ha valaki normálisan odajön hozzám és elkezd velem beszélgetni és érzem, hogy akar valamit, akkor azzal semmi problémám nincsen, maximum, ha én nem szeretnék, akkor megmondom neki. Egyszerűen csak meg kell nekik mondani, hogy neked nincsen ilyen jellegű szándékod és kész, de ezen kár felidegesítened magadat. Nincsen rád írva, hogy van-e valakid, akarsz-e kapcsolatot stb., így normális, hogy bepróbálkoznak nálad.
2017. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!