Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz tulajdonsag, ha az...

Rossz tulajdonsag, ha az ember sosem panaszkodik, sosem elegedetlenkedik?

Figyelt kérdés

Tobbszor kaptam a kritikat hogy sosem hisztizem, sosem elegedetlenkedem, beerem a kevessel es ezen valtoztatnom kellene.

Parommal is a multkor osszevesztunk, mert azt mondja beerem a kevessel es ez igenytelenseget jelent.

Igaz ??


2017. jún. 30. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te így boldog vagy akkor nem rossz, de ha csak beletörődsz az nagyon rossz.
2017. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne igaz. Szerintem tök jó természeted van. Én megkérdezném hogy miért akar magának terorizáló állandóan panaszkodó hisztis vénasszonyt? És megkérdezném, h van ilyen fétise is mert közölhette volna veled mielőtt összejöttök.

Az igénytelenség nem a természetességnél kezdődik. 😀

2017. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki a kevésből is tud gazdálkodni kreatív személyiség és tiszteli azt amije van nem jelenti a beérést vagy beletörődés hanem inkább rejtett zsenialitást.😊
2017. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan tulajdonság, amibe ne kötne valaki bele. Manapság egyre többször látom, hogyha valaki beéri azzal, ami van és örül neki, nem töri magát folyamatosan és boldog, akkor megkapja, hogy ő nem csinál semmit. Nem egy olyan kapcsolatot láttam már, ahol az egyik fél dolgozott egy helyen, ahol jól érezte magát, fejlődött szakmailag és rendben volt a munka, de a párja folyamatosan nyaggatta az illetőt, hogy menjen egy olyan munkahelyre, ahol havi 10-el keres többet, folyamatosan túlóráznia kell és rossz a légkör. Sajnos, rengeteg embernek a párkapcsolat egyenlő azzal, hogy azt csinálja a másik fél az életével, amit ő elvár. Anyagilag is.
2017. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hova jutunk?


Ez már durva.

2017. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Az hogy valaki kevéssel beéri, nem jelent igénytelenséget. Csak a mai fogyasztás alapú társadalomban minden sarkon belénk magyarázzák, hogy ha nincs 1000+1 felesleges dolgod amire semmi szükséged, akkor te nem is létezel.


A panaszkodás és elégedetlenkedés meg egy negatív tulajdonság ami nem visz előre. Én is néha kifakadok, panaszkodom, de rá pár percre megbánom, mert egyrészt senkit nem érdekel, másrészt nem vagyok vele előbbre, harmadrészt meg gyenge jellemre vall hogy nem tudom magam kontrollálni.

2017. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!