Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melegek és lexbikusok egyre...

Melegek és lexbikusok egyre többen?

Figyelt kérdés

Egyre szaporodnak a melegek és a lexbikusok.

Nektek mi a véleményetek róla?

Miért nem tudják elfogadni?


2017. júl. 1. 18:58
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Látom itt senki nem érti :D

Szerintem nem is a születéstől függ :)

Hanem a nevelkedésből, és a beilleszkedésről. Máshogyan gondolkodik, a szívéhez hallgatott.

2017. júl. 1. 19:11
 12/47 A kérdező kommentje:

Torma András: Tán te tárgyként használod a párod? :D Ha nem ismersz, akkor minek próbálsz alacsonyitani? Csupán véleményt kértem!


Válaszolók!!!

Én elfogadom őket, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Próbáltok lealacsonyitani? Hát akkor tegyétek, akkor is ti lesztek a hülyék! :D

2017. júl. 1. 19:14
 13/47 A kérdező kommentje:
12.: Na ez jó, így kellett válaszolni! ;)
2017. júl. 1. 19:15
 14/47 anonim ***** válasza:
84%
Nézd kérdező, mi sem tudjuk, hogy te hogy lettél ilyen retardált. Én azt gondolnám, hogy valamilyen húsevő baktérium kezdte el fogyasztani módszeresen az agyvelődet és azért öklendezed ide a homofób balfasságaidat, de könnyen lehet az is, hogy anyád egyik kuncsaftja beverte a fejedet az ajtófélfába, amikor véletlenül a kifizetett félóra vége előtt nyitottál be a tisztaszobába. De ezek csak spekulációk, nem tudhatjuk, mitől lettél ilyen.
2017. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az tűnt fel hogy rosszul írod a leszbikus szót XD
2017. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
:)
2017. júl. 1. 19:18
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,lenne egy kérdésem.Hogy érted azt hogy nevelkedéstől és beilleszkedéstől függ hogy valaki homoszexuális lesz e?Semmi rossz szándékom sincs a kérdésemmel csak szeretném ha kifejtenéd :)
2017. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Csak sokat hallgatta a kérdező a Tömjén Zsótit, onnan szedte az okosságot. Bár lehet, hogy inkább a Vona Gabira bukik.
2017. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Torma András: Látom nehezen fogod fel, hiába magyarázom neked...De nyugodtan lealacsonyithatsz, én magasról leszarlak.
2017. júl. 1. 19:28
 20/47 anonim ***** válasza:
96%

Semmit nem magyaráztál el töki. Mondjuk zavart elméd tartalmát nehéz is lenne koherens szöveggé formálni. Másrészt nincs is szükség rá. Egy kicsit utánaolvasol, és világossá válik, hogy vannak akik egyszerűen homoszexuálisnak születnek. Nem kizárólag az emberre jellemző jelenség, több állatfajnál is megfigyelhető.


Úgyhogy mi a problémád pontosan? Megbeszéltük, hogy nincs egyre több meleg és nem a neveltetés hatására válik valaki meleggé. Úgyhogy ezekkel ne gyere újra, ez már nagyon lejárt lemez. Mid maradt?

2017. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!