Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melegek és lexbikusok egyre...

Melegek és lexbikusok egyre többen?

Figyelt kérdés

Egyre szaporodnak a melegek és a lexbikusok.

Nektek mi a véleményetek róla?

Miért nem tudják elfogadni?


2017. júl. 1. 18:58
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

18. válaszoló:

Például: Csak csajok között tudott barátkozni. A csajok imádják a pasikat, mesélnek a fiúkról stb, szóval valahogy elgondolkodik rajta, máshogy képzeli el. Ez csak is fiatalon, kamaszkorban már el fogja dönteni hogy mi lesz az életével. Nem? :)

2017. júl. 1. 19:33
 22/47 A kérdező kommentje:
Torma András: Menj inkább mással foglalkozni, ne hogy felidegesitsd magad! :)
2017. júl. 1. 19:34
 23/47 anonim ***** válasza:
97%
Mondom, hogy ne a retardált baromságaiddal gyere. Ezeket már megbeszéltük. Nyomj valami újat. Nyugodtan felvállalhatod, hogy meleg vagy. Segítünk feldolgozni ezt a rettenetes traumát.
2017. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok.Érdekes a felvetésed,habár én nem értek egyet vele.Van olyan férfi ismerősöm akinek konkrétan csak lány barátai vannak és mégis hetero.Én meleg fiú vagyok és mindig inkább fiúkkal lógtam.Ők egyfolytában csajokról beszéltek de ettől függetlenül én a fiúkhoz vonzódom.

De ez a te véleményed,és tiszteletben kell tartani :)

2017. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Azt akartam írni hogy 17-es válaszoló vagyok,nem 18-as.
2017. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
5%
Ezzel az erővel bármilyen szexuális parafíliát el kéne hogy fogadjunk. Hetero számít természetesnek, ami biztosítja fajunk fennmaradását. A többi nem, szerintem ez ilyen egyszerű.
2017. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, te ritka idióta vagy. Nem, nem a neveltetéstől függ. Igenis így születnek. Téged ez miért zavar? Ki kéri, h nézd őket csókolózás közben? Itt te vagy undorító. :)

A kérdésre válaszolva: csak simán többen merik felvállalni magukat. Ennyi.

2017. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
88%
Jól van töki. És arra mit mondasz, hogy van két felnőtt ember, akik csinálni akarnak valamit együtt, amit mindketten élveznek, de az égvilágon senkinek nem ártanak vele semmilyen formában? Ebben milyen problémát látsz?
2017. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy zavar?

Az előbb mondtam, hogy elfogadom őket, az oké hogy csak nálam undoritó, hogy ahogyan smárolnak, de ettől én nem tehetek róla. Istenem olyan buták vagytok! Véleményt kértem, nem a személyleírás! :D

2017. júl. 1. 20:16
 30/47 A kérdező kommentje:
26-os, 27-es ment a zöld
2017. júl. 1. 20:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!