Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Járnátok olyannal aki nem...

Járnátok olyannal aki nem tetszik, viszont a személyisége megnyerő?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy aki alapból nem jön be, mert nem az eseted, de megismered és kiderül, hogy a személyisége viszont olyan amit szeretnél.

A szerelem kialakulhat így is? Mert hát ugye van a kémiai vonzalom az is kell, igaz? Vagy hogy van ez? Bocsi, csak még fogalmam sincs ezekről, mert nincs tapasztalatom pasizás téren, és van egy rendes srác akinek nagyon jó a személyisége de nem tetszik és nem tudom ez fog-e változni?


2017. júl. 2. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem szükséges hozzá a testi vonzalom is, addig nem tudnék elköteleződni. De simán beleestem már olyanba, aki eleinte nem tetszett külsőre.
2017. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A kettő összefügg. Ha valakivel nagyon ott van az összhang, akkor vonzódni is fogsz hozzá, ha nem valami szörnyen gusztustalan emberről van szó. Hogy éppen hány fokos szögben áll az orra, az nem olyan fontos, mint gondolod.
2017. júl. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!