Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Álmomban a víz alatt ülve...

Álmomban a víz alatt ülve beszélgettem az ex barátnőmmel. Mit jelent ebben az álomban a víz, ami sötét volt, tökéletesen csendes, nem hideg, és tökéletesen tudtam lélegezni benne? Milyen jelentése van ennek úgy, hogy a volt barátnöm is ott volt?

Figyelt kérdés
Már vagy két napja az ex barátnömmel álmodok. Az előző éjszaka csak láttam, ma pedig már beszéltem is vele. Az érdekes az egészben az, hogy a víz alatt voltunk, de mégis tudtunk lélegezni. Az álom végén pedig beszélgettünk, arról, hogy miért is lett vége az egésznek. Az, hogy az exemmel álomodtam és beszélgettünk, az tiszta, mert még nem igazán zartam le az egészet...de a víz...az fura volt.

#álom #exbarátnő #sötét víz #víz alatt lélegezni
2017. júl. 4. 06:06
 1/1 anonim válasza:
Én is álmodtam ehhez hasonlót, arra ébredtem, hogy vettem egy hatalmas nagy levegőt. ugyan is álmomban nem vettem levegőt... szerintem nincs semmi különös jelentősége, barátnőd pedig, hogy benne volt az álmodban az teljesen evidens, hisz gondolom jól ismered őt. Egyébként mikor álmodtad az elalváshoz képest?
2017. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!