Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hogy a férfi-nő...

Miért van hogy a férfi-nő barátságban előbb utóbb valamelyik vagy mind2 többet szeretne?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még nem tapasztaltam ilyet.

Aki fel akart szedni, az kimondta, hogy azt akarja és az nem is volt a barátom. Aki meg a barátom volt, az nem akart felszedni. Lehet, hogy azért mert nem vagyok egy szépség.

2016. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
azért mert 2 ellenkező nemű egyén nem barátságra lett tervezve.
2016. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valaki sokat melletted, aki ellenkező nemű, megértitek egymást, jól érzitek magatokat a másik társaságában, az egy idő után sokszor több kezd lenni, hisz egy párkapcsolatban is hasonlókat keres az ember.Nekem vannak férfi barátaim, de figyelek rá (és gondolom ők is) hogy ne legyen túl szoros a dolog, bizonyos dolgokban tartom a távolságot.
2016. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem történik ez MINDEN esetben, nagyképűség kijelenteni.
2016. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Nem mindig,de általában ez történik...
2016. jún. 30. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Genetika. Mindenki szaporodni született.
2016. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ember úgy van bedrótozva, hogy mindenből mindig többet akar. Fejlődni akar. Előre akar lépni. Miért pont a barátság lenne ez alól kivétel?
2016. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!