Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki segít nekem ebben a...

Valaki segít nekem ebben a furcsa kérdésben?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal de már rég szakítani akarok vele mert már nem olyan mint az elején csak azzal jön mindig h megöli magát..Igen, ő képes rá volt már h megpróbálta magát megölni..ha szakitok vele és megteszi a rendőrség fog nyomozni h miért? meg fogják nézni az üzeneteit és ha igen engem elővesznek ezért?

2017. júl. 5. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szóljál erről valakinek, de egyébként nem hiszem, hogy kapnál érte bármit is... Egyébként te is szaladhatnál ide.oda, mert ezzel téged meg lelki terrorban tart... Szép kis barát :P
2017. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd, hogy ezzel terrorizáljon Téged! Ha meg akarja ölni magát, tegye meg... De ezért ne maradj vele, ha már nem jó!
2017. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ez ügyben szakértő, de nem hiszem, hogy elővehetnének ezért. Ha mondjuk szakítasz vele és ő azt mondja öngyilkos lesz, hívd fel a rendőrséget. Ezzel mindent megtettél.

Nekem is volt ilyenbe részem, zsarolt az öngyilkossággal, aztán elbúcsúzott meg minden, mondtam neki, hogyha letesszük a telefont hívom a rendőrséget (én ezt a beszélgetést rögzítettem). 5 perc múlva hívott, hogy nem fogja megtenni mert "meggondolta magát", szóval ne hívjak senkit... szimpla zsarolás volt az egész. Viszont vannak kiszámíthatatlan emberek, olvass utána a narcisztikus és a labilis személyiségnek (szerintem a barátodra fogsz ismerni a jellemzőikben) ők képesek megtenni, ha az előbbi nem is annyira, ellentétben az utóbbival.

Mentsd le a fenyegetéseit, ha telefonon szakítasz vele (és úgy csináld, mert még a végén benned is kárt tesz) rögzítsd. Hogy a lelkiismereted tiszta legyen hívd fel a rendőrséget, ezzel le vagy "védve" és felejtsd el egy életre azt az embert...

2017. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom is vagyis a lelkemnek lenne rossz mert részben miattam lenne,de a rendőrségtől jobban tartok..Nemtudom hogy szokott ez lenni és nem akarok bajba kerülni :(
2017. júl. 5. 09:04
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 legutóbb amikor akartam vele szakítani beszedett vmennyi gyógyszert és kiállt az erkélyre és addig nem jött be amíg azt nem mondtam hogy akkor beszéljük meg..Azt is csak azért mert már láttam rajta hogy szédül..simán leeshetett volna szóval ő nem az a fajta aki meggondolja magát
2017. júl. 5. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ezt írom, de az első alkalomnál azonnal szakítani kell. Az érzelmi zsarolás nagyon erős kötelék. Ezek kapcsolatra alkalmatlan emberi selejtek, piócák. Csak szívják a véred, ebből rosszul jössz ki, ha tovább gyámkodsz felette.
2017. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne maradj egy ilyen emberrel együtt!

szólj a szüleinek, vagy olyan barátnak aki tud rá hatni

és végleg szakítsd meg vele a kapcsolatot, ne is halj felőle!

2017. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!