Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az orvosok az egészségről...

Az orvosok az egészségről beszélnek, de?

Figyelt kérdés
Az orvosok az egészséges életmódról értekeznek,de köztük is találni szép számmal elhízottakat,túlsúlyosakat. Ez meg hogy lehet?

2017. júl. 5. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik a munkájuk, a másik meg az életük. Neked a munkád az életed? Na, nekik sem.
2017. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Papok közt is vannak kétes erkölcsűek... Ez ilyen.


Az orvosok sem mind tudják, hogyan kell egészségesen élni, de aki igen, az sem feltétlenül aszerint él. Mindenki tudja, hogy nem jó dohányozni, de az orvosok között is sokan teszik...

2017. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ők is emberek. Az orvos is lehet fáradt, vagy lusta sportolni. Fogorvosnak is fájhat a foga.
2017. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Dohányozni jó, csak nem egészséges. Nagy különbség.
2017. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

A "nem jó" nekem nem egyenlő azzal, hogy "nem élvezetes". Nekem az a jó, ami a testemnek jó, kicsit egészségtudatos vagyok, no :) Többféle értelmezése van a szónak, az igaz, de nem tudom rossznak találni ama állításomat, hogy dohányozni nem jó, hiszen rossz nekünk is, a többieknek is, a levegőnek is. Nem minden egyes szempontból, de a legfontosabbakból igen. Hedonista vagyok, de ha tönkreteszem az egészségem, az ellene van még annak is.

A másik ok, hogy azt írtam, nem jó, hogy nekem bizonyára borzalmas lenne eleve, sosem erőszakoltam magam hosszú ideig, hogy megszeressem.

2017. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Ők is emberek, - még ha sokan másképp is gondolják.

Az viszont tényleg lesúlytó, amikor egy 130 kilós vágósúlyban levő "Ursula" osztja az eszet, hogy "Le kellene fogyni!"

Egyszer a Párom visszakérdezett egy ilyennél, - sejthetitek a reakciókat! - Többesszám, mert az orvos is és az asszisztensnője is nagyobb darab volt a Páromnál. :)

2017. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
64%

"Egyszer a Párom visszakérdezett egy ilyennél"


Elég prosztó párod lehet. Orvos súlya ide vagy oda, neki az a dolga hogy egészségügyi tanácsot adjon. Az hogy párod ezt nem képes objektíven kezelni hanem személyes sértésnek veszi, az gáz.

2017. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%

Attól még, hogy tanácsokat adnak, ők is nagyon jól tudják, hogy nekik mit kéne tenni ahhoz, hogy egészségesek legyenek. Az orvos nem azért mondja egy 120 kilós embernek, mert szerinte csúnya vagy ő a vékony nőkhöz/pasikhoz vonzódik, hanem azért, mert ez kell ahhoz, hogy megelőzzön bizonyos betegségeket.

Amúgy meglepődnétek, ha tudnátok, hogy például az orvostanhallgatók milyen brutálisan sokat isznak, állítólag sokkal többet, mint bármilyen más karon tanulók :D De azért nem kell általánosítani, én is orvostanhallgató vagyok de sportolok, még alkoholt sem iszom, mert példát akarok mutatni a betegeknek a jövőben, hátha így hatékonyabb lesz a munkám.

2017. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!