Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Herbynek 3-4 ezer ft érő...

Herbynek 3-4 ezer ft érő édesség csomag már jó? Imádom őt de nem szeretném hogy cikizzen

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Jól értem, hogy te több ezer forintért akarsz neki édességet venni??
2017. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kocsi hogy tudna édességet enni???
2017. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A videosnak szeretnem adni mert o a kedvencem :)
2017. júl. 6. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a kis Volkswagen bogár videókat készít???

Na ne már...

2017. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Valaki világosítson már fel, hogy Herbyben mit lehet annyira szeretni?? Amennyit eddig én láttam belőle, ő tipikusan az a youtuber, aki semmi extrát nem nyújt, hanem egyszerűen csak bekapcsolja a kamerát, dumál bele valamit pár percig, aztán kihányja a netre. Nincs egy konkrét produkciója, nem leszel tőle okosabb és nem kifejezetten vicces, egyszerűen csak az utca embere, aki egy kamerába beszélve, megosztja a gondolatait néhány dologról.

De most ez miért érdekli az embereket?? Sőt, miért lehet ezért rajongani?? Miért kéne ezt teljesítménynek vennem?

Én személy szerint azokat a youtubereket követem és ismerem el, akiknél látom, hogy foglalkoznak a videóikkal, dolgoznak rajta és mindig van valami tartalmuk is, amit át szeretnének adni a nézőknek. És amennyit én eddig Herbyből láttam, ő pont nem tartozik ezek közé.

2017. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Barots Möster DA BEST!

Úgybizony DÁ!

2017. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Béreld ki neki a molnárkiki guminőjét annak örülne.
2017. okt. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!