Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi egy csomag csipsz nagyon...

Napi egy csomag csipsz nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a csipszet. Alapjáraton a sós èteleket, nem vagyok valami èdes szájú.

2016. jún. 11. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé, de én például mivel vékony típus vagyok nem híznék meg akkor se.
2016. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is az a baj hogy hízol tőle vagy nem,inkább hogy egészségtelen! Inkább próbáld betartani a heti 1 csomagot!
2016. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De mièrt olyan egèszsègtelen?

A hízás nálam nem problèma, mert csontkollekció vagyok:D.

Nem a hízásèrt eszem, hanem, mert szeretem. Ha tanulok jó rágcsálnim ès finom.

Viszont, ha tènyleg ilyen egèszsègtelen, mint ahogy itt írtátok, akkor nem fogom enni inkább, vagy legalább csökkentek az adagon.

2016. jún. 11. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok, hogy minden egyes nap eszel egy egész csomaggal.

Időnként nem lenne gond.

Az, hogy mennyire egészségtelen, attól is függ, hogy egyébként hogyan táplálkozol.

2016. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg : rengeted sót és olajat tartalmaz , ezek a vesét kövesítik . A sok adalék és tartósító a májat és gyomort károsítja . Kalcium , nátrium hiányod lehet , ezért inkább nyers terméseket , mézet , fokhagymát , natúr ásványvizet ,paradicsomot , teljes kiőrlésű gabona terméket ,tojást fogyassz .
2016. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szèpen köszönöm a válaszokat, betartom!:)

Nagyon változatosan ètkezem. Imádom a friss zöldsègeket. Paradicsom, paprika, uborka, hagymaszál :))))

Csak emellett egy nap egy csipsz is bemegy.:s

2016. jún. 11. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen egészséges. Mi is van benne? Krumpli, finomított növényi olaj, finomított só, és gyakran ízfokozók, egyéb mesterséges adalékok. A krumpli még hagyján, a finomított növényi olaj kemikáliákkal szennyezett, a hőkezelés miatt semmi hasznos anyagot sem tartalmazó olaj, transzzsírsavat is tartalmaz. A finomított só egészségtelen, mert hiányoznak mellőle a természetes sóban megtalálható ásványi anyagok. Az ízfokozó (Na-glutamát) káros az egészségre, torzítja az ízlelést, és fokozza az étvágyat (nem tudod abbahagyni az evést, ezért vágod be az egész zacskót).

De ugyanez igaz szinte az összes bolti sós rágcsálnivalóra. Jobban jársz, ha nem eszel ilyeneket.

2016. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!