Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél egy 7 éves gyermek...

Mit tennél egy 7 éves gyermek Mikulás-csomagjába, ha csak max.1. 000 Ft-ot költhetnél rá?

Figyelt kérdés
Masszát és 'értéktelen' dolgokat soha nem szoktam venni.

2015. nov. 30. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisebb, de jóféle mikuláscsokit, gyümölcsöt, földimogyorót. Egyébként is ilyeneket szoktunk beletenni, csak mondjuk nem ennyiért, hanem kicsit többért, de ezer forintból is lehet normális csokit venni, és még marad pár szem mandarinra, kivire, mogyoróra. Ja, meg pár szem szaloncukrot is tennék mellé, az tényleg filléres, ha csak párat veszel, kimérve, és nem gagyik. Legalább is most a Coop-ban fedeztem fel, hogy állati finomakat árulnak, a fiamnak szoktam venni minden nap négy szemet, hogy végigtesztelje őket, melyik a jó, ez kb. 50 forint, vagy maximum 80.
2015. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egy kreatív összerakós díszt fogok. Tescoban kapható, ragasztani, netán varrni kell (műanyag tűvel) karácsonyi témájú, leköti a gyerek figyelmét, és saját alkotása lehet :)


ezen kívül még puzzle jutott eszembe. Ha édességre gondolsz: kinder ház....


bár nem értem mire gondolsz a massza szó alatt :O

2015. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Tejbevonó masszára gondoltam:)

2015. nov. 30. 09:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy Heidi csokit vennék (azt hiszem új a pingvines, szerintem nagyon aranyos és finom is, olyan 400 ft) mandarin, kivi, szaloncukor, vagy valami apró játékot.
2015. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tejbevonót? Komolyan?! Akkor vegyél egy olcsóbb nápolyit, annál az ízetlen/cukorsokk fhosnál minden jobb!
2015. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-4 banánt, egy tábla milka csokit, egy csoki mikulást, egy zacskó chipset vagy Mogyi mogyorót :) szerintem ennyi bőségesen elég, én sem kaptam soha ennél többet...
2015. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Épp azt írtam fent, hogy tejbevonó masszát nem vennék, vettem soha.
2015. nov. 30. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Milka csomagot venék ,azt készen is lehet kapni .amugy milka télapot,kinder tojást kinder csokit tenék a zsákba .
2015. dec. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!