Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik a '80-as évek kedvenc...

Mik a '80-as évek kedvenc édességei?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap épp anyukámmal beszélgettünk, és mondta, hogy mennyire örülne, ha ehetne most is olyan édességeket, mint akkor. Tudom, hogy egy nőt nem illik emlékeztetni arra, hogy milyen "öreg", de ő ezt mondta, meg azt, h jó milyen jó volt akkor a mikuláscsomag, még ha nem is volt benne sok minden.

Mivel én azt találtam ki, hogy csinálok neki egy ilyen mikuláscsomagot, de nem tudom, hogy mik voltak a '80-as évek befutó édességei, ezért gondoltam, hogy itt majd válaszla lelek.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 4. 20:37
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%

Teli fagyi, francia drazse? En ugy tudom, hogy ezek mar eleg regota kaphatoak, de lehet tevedek.

Egyebkent tetszik az otleted, nagyon aranyos :)

2016. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Boci csoki,szamba,sport balaton szelet.Kapuciner csoki,zizi.Jah és a savanyú cukrok😊
2016. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Hubbabubba (vagy hasonlóan írták) rágó, Donaldkacsás rágó, dianás cukorka, sajnos csokik közül annyira nem rémlik sok. :-(
2016. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Turbó rágó, a sima színes gömb rágók, melba kocka, afrikana, dunakavics, azt hiszem volt tiszakavics is, tibi csoki.
2016. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Amiket most is kapni:

Dianás cukor

savanyú cukor

MAOAM cukor

HARIBO vegyes, amiben minden van

szappan cukorka

Melba

Sort csoki

Tibi töltött csokik (mosmár sokkal xarabbak)

Nebuló cukorka (prios, grillázs)


Amúgy a legtöbbet most is kapni, legfeljebb több üzletből kell őket összevadászni.

2016. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
A sima fekete negró, autós szelet, cigirágó, valami kókuszos rúd, ez egy gyengébb minőségű kókuszgolyó ízére hasonlított, akkor valami hosszú fekete nyúlós gumicukorszerű, ezeknek valaki hátha tudja majd a nevét.
2016. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Tessék:

[link]


[link]


Bár ezek közül van már pár, ami nem kapható, pl az Africana, de ha körülnézel több helyen, biztos találsz néhányat, és össze tudod állítani a csomagot ;)

2016. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
96%
Dunakavics, francia drazsé, téli fagyi, pilóta keksz, krumplicukor, medvecukor, szőlőcukor, kis szerencsi csokik (betűs, váras, mesefigurás csomagolásban) africana csoki, piros mogyorós, sport szelet (a régi kis szögletes) négercsók, pille cukor, Balaton szelet, zizi, boci és tibi csoki, Kojak nyalóka, gumi-cumi és amit még nassoltunk tejpor a zacskóból, sűrített tej a tubusból (a csokis még jobb volt) mese sajt. Több most hirtelen nem jut eszembe.
2016. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
95%
a nápolyit ne hagyd ki!
2016. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
A Kakas Nyalókát ki ne felejtsd ám a csomagból és ha kapsz kimérve Konzum Szaloncukrot azt is dobhatsz bele egyet kettőt.
2016. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!