Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szoktatok az utcán...

Fiúk! Ti szoktatok az utcán pisilni?

Figyelt kérdés
Ha igen eddig már hova pisiltetek?

2017. júl. 6. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem szoktam az utcán pisilni, mert egy napig is vissza tudom tartani ha kell.

De ha nincs kedvem tartogatni, akkor mindenképp valami erdősebb részen (akár park), ott is bokornál vagy fánál. De ha elkerülhetetlen, hogy ne lássanak meg akkor nem fogom lehúzni a sliccet sehol :D

2017. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem szokásom, de nyilván mindenkivel (így velem is) fordult már elő kicsit piasan, éjszaka, hogy hugyoztam egyet... Ettől még nem szoktam, főleg nem napközben.
2017. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
talám ha kétszer nem bírtam zárva tartani a csapot út közben. mindkettő éjszaka volt, ilyenkor behúzódtam egy sötétebb helyre és elvégeztem a dolgot
2017. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1#, egészségtelenül kevés folydékbeviteled.


Ha kell, kell.

Sok bokor mellé.

2017. júl. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Egy ivászatra akár fél liter is lemegy. Szerintem minimum 3 liter iszok egy nap, szóval nem iszom olyan keveset. Utazások miatt hozzászoktam hogy vissza kell tartani néha.
2017. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szoktam
2017. júl. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én már sokszor láttam utca szélén pisilni a férfiakat. (Bokros rész, puszta,erdő közelében, stb)Egyszer viszont sikeresen kiégett a retinám amikor megláttam a pasi f#kát. De legalább a feneke jól nézett ki a nadrágban és az ing is tetszett rajta.


19/L

2017. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!