Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti mit tesztek, ha...

Anyukák! Ti mit tesztek, ha az utcán a gyerkőcnek nagyon kell pisilni?

Figyelt kérdés
Ha sem egy nyilvános wc,sem egy bokor,fa,sem semmi nincs a közelben?Múltkor láttam,hogy egy anyuka a villanyoszlopnál pisilteti a gyerekét,mondjuk tényleg nem volt más megoldás,mert tényleg nagyon kellet már a kis srácnak,mert én is láttam,hogy úgy jött neki mintha tömlőből jönne,még nem vagyok anya,de nem tudom mit tennék ilyen helyzetben.Ti mit tennétek?Mondanátok neki hogy bírja ki még hazaértek?Vagy mondanátok Neki,hogy hát akkor hajrá a villanyoszlopra?

2017. jún. 20. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Inkább pisiljen villanyoszlopnál, mint összepisilje magát és ezzel nemcsak még kellemetlenebb helyzetbe hoz, de neki is nagy törést, bűntudatot okozhat. Kicsit nagyobb gyerek viszont már csak tudja tartani.
2017. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Az adott körülmények között leginkább félreeső helyet választanám. Ma láttam pont egy anyukát aki egy fákkal, bokrokkal teli szakaszon a járda szélén pisiltette a kislányát :O. Ha még kettőt lépnek már a bokor takarásában pisilhetett volna.. ez az a kategória amit nem értek.
2017. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha olyan helyen vagyunk mindig elmegyünk pisilni. Pl cukrászda, bolt ahol van wc. Végső esetben fél literes üveg mindig van nálam, caoy vagy nagyobb kupakú abba pisil, végül kidobjuk.
2017. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Az utóbbi pár napban nagyon pörög ez a pisilős téma. Ugyanaz írogatja a kérdéseket?

Még nem fordult elő, de nyilván nem hagynám bepisilni, ha sehol egy wc. Megkérdezni hetem, hogy bírja ki, de ez nem döntés kérdése. Megpisiltetném egy fánál, vagy oszlopnál, akárhol.

2017. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
* megkérdezhetem
2017. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Félre eső helyre viszem ilyenkor a gyerekeimet, fa-bokor vagy akár villanyoszlop ha más nincs. Nekem 4 és 2.5 évesek a gyerekeim, a nagy már bírja tartani pár percig de a kicsivel nem merek kockáztatni. Ha szólnak, hogy pisilni kell, azonnal megoldást kell keresnem. Lentebb van egy kérdés ahol felettébb érdekes válaszokat kapott egy anyuka akit lecsesztek mert fánál pisilteti a gyerekét. Az ember nem viccből hordja a fához a gyereket hanem mert valószínüleg nincs a közelben mosdó. Pécs belvárosában az Árkádon kívül nem tudsz sehol elmenni pisilni, a kávézóban fogyasztás nélkül nem használhatod a mosdót, voltunk olyan szabadtéri programon ahol egy deka wc nem volt, ezek után engem ne szóljon meg senki ha leguggoltatom a lányom egy fa mellett.
2017. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es, gondolom azért, mert itt a nyár és jobban rá vannak pörögve az emberek a szobatisztaság kérdésére.

Ha télen ér oda a gyerek a fejlődésben, szerintem 10-ből 9 szülő akkor is pelenkát ad a gyerekre az utcán, ha már majdnem egészen üzembiztos, csak mert a kinti mínuszban nem szívesen pisiltet senki.

2017. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezem tőle és látom is rajta, kibírja-e hazáig. Ha muszáj, akkor pedig pisilne az utcán. Még mindig kevésbé kínos, mint bepisilve hazamenni. Vendéglátóegység a mi környékünkön nincs is. Pisilne bokornál, fánál.

Off: ti nem féltek a villanyoszloptól, mert ezt pl nem engedném, akkor inkább a járda széle. Mégiscsak áram fut felette. Azt sem szeretem, ha a közelében játszik. És kerítés tövébe sem engedném pisilni, mert az lehet sértő, ill. sose lehet tudni áram alatt van-e.

2017. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Az attól függ, hogy hol vagyunk. Ha a Teréz körúton, akkor bemegyünk egy mekibe. Ha egy belvárosi utcába, akkor egy étkezdébe. Ha egy vidéki városban, akkor egy pékségbe, ha a városka egy utcájában, ahol kevesen járnak, akkor egy fa mögött, stb.

Nagyon sok mindentől függ ez.

2017. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányaim vannak őket egy fokkal még jobb pisiltetni. Voltunk már olyan helyzetben, hogy nagy nyilvánosság előtt kellett és persze még tartani kell őket. Ilyenkor mindig én fordulok háttal a forgalomnak és így ő sem látszik (remélhetőleg semennyire). Az egyik legjobb ilyen élményünk volt, amikor már felpakoltam a komplett futószalagnyi árut a pénztárgépnél ő meg közölte (2 évesen), hogy "pisi, jön!". Hát csak nem hagyhattam, hogy odapisiljen, nyár volt, tudtam sokat ivott. Mondtam hogy ki kell szaladnom, bocsánat. Persze egy hatalmas üzletláncnál volt, rengetegen álltak a sorban. De mire visszaértünk, már egy apuka elkezdett nekünk pakolni :)
2017. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!