Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek férfiak lennének?

Ezek férfiak lennének?

Figyelt kérdés

Mik ezek a bu zis "férfi" modellek mindenhol? Most ez a divat, menő így kinézni?


Pl.:


[link]

[link]


2017. júl. 7. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ezek nem férfiak,!! gyerekek még szinte, tinik. Amúgy nem szép arcúak, de a legtöbb modell nem az, nőknél sem, kifejezetten csúnya arcúak (pl Mihalik Enikő, ritka csúnya arcú alapból,de karakteres, sokféle stílushoz lehet sminkelni). Azért ennek van egy olyan üzenete, hogy egy átlagon alul arccal is lehet az ember valaki, sikeres, lehet jól öltözött (bár ízlések és pofonok kinek mi a jól öltözöttség) stb.
2017. júl. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok már tini, de még túl öreg sem, a 30-as éveim elején járok. De én még emlékszem arra, hogy néhány éve az ilyen-olyan divatkatalógusokban, vagy ruházati webshopokban még férfias, jóképű férfiak, és szép nőies nők voltak.

Például itt még most is olyanok: [link]

[link]


Most ránéztem a H&M-ben a női modellekre is, hogy ne csak egy oldalra osszak, hát az se piskóta! Itt minden női, és férfimodell olyan, mintha valami nyomorult vámpíros filmből léptek volna elő.

2017. júl. 7. 08:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ez "trendi" most, majd 10 év múlva már teljesen más kinézetű modellek lesznek.
2017. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"10 év múlva már teljesen más kinézetű modellek lesznek"

Nem tudom, hogy ettől félni kell, vagy örülni neki. :D


De az a baj, hogy nem csak a modellek ilyenek már. A fiatalság majmolja őket. Szerintem még soha az életben nem volt annyira "menő" utánozni egymást, mint most.

2017. júl. 7. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:

A H&M-nek a 18 körüli aktuális trendeket szabályosan követő tinik, fiatalok a célközönsége, különben nem velük reklámozná a termékeit.

Más boltoknak a modelljei ugyanolyan 30 körüli férfias férfiak, mint eddig voltak. 18 évesen én is ilyen vékony voltam, és kicsit sem voltam férfias. Te is voltál tinilány.

2017. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert ezt a korcsoportot célozzák meg főként.
2017. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem csupán a testfelépítésükön múlik a férfiasságuk hiánya. Nézd az összképet. Úgy ahogy vannak, férfiatlanok.

Ezek nem a H&M modelljei és mégis szinte ugyanolyanok:

[link]

[link]

[link]

2017. júl. 7. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A melegek diktálják a divatot, mivel a divat egy eleve nőies dolog. Szinte.csak a nőket érdekli hogy mit lehet e még alakítani a kinézetükön. A férfiak általában azt hordják ami kényelmes, vagy ami elegáns. A divattervezés női munka. Ha férfit látsz a szakmában, az tuti hogy meleg. Ezek után nem meglepő hogy ilyen fancsali képű elfonnyadt depressziós meleg zombikkal reklámozzák a ruhákat.
2017. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 8 Igen, van benne valami. De ugyebár öltözni mindenkinek kell.

Egyszerű zsebes rövidnadrágot kerestem. Komolyan mondom, a választásba nagyban bezavar, hogy milyen modellekre adják azt a ruhát. Persze, nem mondom, hogy tök átlagos embereken fotózzák, de azért ennyire nem kellene szélsőséges irányba elmenniük. Nem tudom mikor tűnt el a katalógus modellek, és a kifutó modellek között a különbség.

2017. júl. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!