Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire taplók lennéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire taplók lennének a férfiak manapság?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottam az exemmel és most jutottam el odáig hogy randizzak megint (2 évig voltunk együtt) 22 éves vagyok


Ma randiztam egy fiúval de ilyen borzalmas randim még sose volt nem is tudom hogy sírjak vagy nevessek

Kezdjük ott hogy megbeszéltük 5-re értem jön és felvesz késett 1 órát mert elvileg ki kellett takarítania a kocsit (tiszta kosz volt meg állatszőrös meg chipses zacskók voltak a htsó ülésen nem tudom milyen lehetett takarítás előtt..)

Aztán elmentünk a belvárosba ott sétáltunk felajánlotta hogy üljünk be enni valahovva de ne drága helyre valami idézem "kifőzdébe mert nincs sok pénzem meg remélem hoztál magaddal pénzt mert én nem fogok fizetni.."

Ezen meglepődtem de nem is vártam el hát mondom jó persze erre beültünk FŐZELÉKET enni valami lepra helyre..

Jó hát beszélgettünk stb.. utána elmentünk még kicsit kocsikázni amikor is egy hatalmasat fingott :SS hát én akkor azt hittem kifordulok a kocsiból.. és még elkezdett nevetni hogy jobb kint mint bent

hát mondom biztos.. Aztán még nekem állt hogy na ne mondjam hogy én nem szoktam fingani, akkor már azt hittem elsírom magam szószerint.. majd hazavitt és még megkérdezte hogy esetleg nem fizetném-e ki a fél benzinpénzt amit elkocsikáztunk "közösen" mert most nagyon le van égve és tudja hogy furcsa a kérdés de azért adjak már neki bele 2500 ft-ot :OO

Persze nem adtam.. és mondta semmi baj és meg akart csókolni mondtam hogy ez nekem túl gyors meg egyébknét is...

Életem legrosszabb randija volt, és azóta még írt is hogy mennyyire jól érezte magát velem és mennyire várja a következő randit

Igazából nem tudom hogy most sírjak vagy nevessek :S

egyébként 23 éves



2017. máj. 23. 23:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
43%
Magyarul akkora hülye vagy, hogy képes voltál egy órát várni valakire, aztán hirtelen minden férfi ennyire tapló, te meg az ártatlan áldozat? Oké. Mondjam vagy mutassam?
2017. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Csak pont kifogtál egyet.
2017. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
59%

Najo

1. ez tuti kamu, ilyen kb a világon nincs

2. ha mégsem, akkor valakiről akire ennyire tajparaszt kizárt hogy nem lehetett volna észrevenni még a randi előtt

2017. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A legrosszabb ***** válasza:
25%
Sok lesz mára a mese, kisfiam.
2017. máj. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Lazy Lover ***** válasza:
11%
Yo nagy troll kérdés
2017. máj. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos ez ennek a korosztálynak a sajátossága. A mai fiatalok már nem tudják, mit is jelent igazából egy randi. Persze valószínű a lányok között is akadnak azért hasonlók. Sajnos tényleg kifogtál egy igazi taplót. De azért tényleg ne általánosíts! Biztos van ebben a korosztályban is még pár normális pasi. Bár valószínű nem szuper autóval járnak és nem igazi álompasi kinézetűek. De ha egy lánynak nem a BMW és a kockahas a vágya, akkor a belső tulajdonságai talán kárpótolni tudják a külső miatt.

A legnagyobb hiba valóban az volt, hogy vártál rá egy órát. Egy randira a pasinak illik előbb érkezni. Én belváros helyett inkább a duna partot választanám, a főzelék bár helyett pedig, ha épp nem vagyok nagyon elégedve, akkor egy kávé vagy valami hasonló. Közben lehet beszélgetni. És a dunapart sajátos hangulata csak jótékony hatással lehet a lányra, ha alapból nem keres kibúvót, hogy együtt kelljen tölteni velem egy vagy két órát. Ami a fizetést illeti. .. Nos, nekem pl alap, hogy ha én hívtam randira a lányt, akkor én is hívom meg. benzinpénzt kérni? Erre inkább nem mondok semmit! Az első csókra pedig anno izgatottan vártunk még jópár randin keresztül. Ezt az ember megérzi, hogy mikor jött el az ideje, hogy megpróbálja.

Szóval kicsit megváltozott a világ sajnos... De ne add fel! Vannak még normális pasik is! ;-)

2017. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
4%

Igazból semmi olyant nem csinált, amit nem a nők sugalltak. Mondjuk a késésre rossz kifogást talált ki.

Persze nekem, "maradi" férfinak furán hangzik.

De őszinte volt, engedte, hogy te is fizess, és megadta a lehetőséget, hogy ne érezd magad blamában, hogy az ő pénzéből furikáztatok.

Nem akarlak bántani, de mégis mit vársz? Azt hogy lehazudja neked a csillagokat egy milliomos, aki megjátssza magát, hogy neki nincs is emésztőrendszere?


Tanultál belőle, és nem feküdtél le vele. Ez a lényeg. Az, hogy várni kell rá, szerintem nem gond, mert mindenkinek közbe jöhet valami. És még az is lehet, hogy annyira mocskos volt a kocsija, hogy be sem ültél volna... :-))


Az állandó általánosításokat, és férfigyűlölő megnyilvánulásodat viszont "kikérem magamnak". Én sem nevezek minden nőt ribizlinek, pedig elhiheted, főleg a korodbeliek között, sokkal többel találkoztam, mint úrinőt, akinek van tartása alig láttam.

2017. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
12%

Ha ez igaz akkor egy kérdésem lenne.

Nézett ki olyan jól, hogy második randira is elmész?

2017. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
43%

Hát kérdező téged sem az eszedért hagytak meg.. 1 ilyen eset történt és máris általánosítasz. Biztos vagyok benne, hogy te egy nagyon értelmes, intelligens ember vagy.. :D Valóban kifogtál egy taplót de emiatt nem kellene az egész férfi nemet leminősítened. Ezzel csak a saját magadat minősíted..


32N

2017. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy a srácot sem értem. Ha tudta, hogy nem úgy áll anyagilag akkor miért autóval megy a belvárosba és akar mindenáron beülni valahová ugyancsak a belvárosban?

A benzinpénz ilyen jellegű elkérése a végén valóban tapló dolog mert senki nem szorított pisztolyt a fejéhez, hogy neki igenis autóval kell mennie (gondolom). 5000 forintért meg kb. 15 litert tankol és, ha nem egy IFA-val ment a randira akkor nem hiszem, hogy elkocsikáztatok 150 km-t mire hazaértetek.

Autóban egy ismeretlen ember mellett fingani majd röhögni is bunkó dolog, kapcsolatban már lehet lazábban venni ezt is.

Előre kijelenteni, hogy ő nem fog fizetni, ha beültök valahová is fura. Én pl. úgy vagyok vele, hogy oké, fizetek és figyelem a lány reakcióit. Ha teljesen természetesnek veszi az egészet és csak áll ott mint a karó akkor egyszeri kudarcnak betudom, normálisan eltöltöm a nap további részét és nem keresem többet.


Annyit még jó lenne tudni, hogy neked mi volt a terved, mit szerettél volna csinálni?

2017. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!